Автобус Любомль - Краків

Любомль — місто у Волинській області України. Ціна за квиток на прямий автобус з Любомля до Кракова — 682 грн., але з пересадками можна істотно заощадити, наприклад, спочатку купивши квиток на автобус до Львова з Любомля, а потім вже і до Кракова.

Краків — чудове місто, щоб провести там кілька незабутніх днів або почати захоплюючу подорож Європою! Хоча Любомль розташований набагато ближче до Любліна і Варшави, прямий автобус до Кракова також є, що чудово.

Маршрут автобуса з Любомля до Кракова — фактично рейс Київ - Закопане: 11:50 Київ (автостанція «Київ») – Київ (автовокзал «Дачна») - Житомир - Новоград-Волинський - Рівне - Луцьк - Ковель - Любомль (20:50, автовокзал, вул. Вокзальна, 36) - Холм - Люблін - Пулави - Радом - Кельце - Краків (7:00, автовокзал, вул. Bosacka, 18). Автобус до Кракова курсує щодня.

Якщо мета купівлі — автобус до Польщі, то, можливо, варто зацікавитися квитками Любомль - Хелм або Любомль - Люблін, проїзд до яких хоч і недешевий, але все ж вартість нижче — 378 грн.! І, звичайно, можна зробити пересадку у Львові, в Ковелі або в Луцьку.

Втім, з Любомля краще все-таки купувати квиток на попутні автобуси. Це не врятує, якщо потрібна віза, але з сусіднього Ковеля або Луцька можна виторгувати меншу ціну за проїзд через кордон України - Польща. Факт.

Наприклад, квиток на автобус:

  • Ковель - Холм коштує від 315 грн.,
  • автобус Луцьк - Холм — від 178 грн.
  • Автобус Луцьк - Люблін — 241 грн.,
  • а автобус Ковель - Люблін обійдеться в 210 грн.

Така велика різниця в ціні через те, що той же Луцьк і навіть Ковель є транспортними вузлами зі значним потоком пасажирів, на відміну від Любомля. Плюс не всі автобуси роблять тут зупинку / продають з цього містечка квитки. До речі, на сайті можна забронювати квитки, якщо вас це цікавить. Це безкоштовно. Для отримання візи недостатньо, але для ухвалення рішення про покупку — більш ніж!

Автобуси зі Львова відрізняються особливою різноманітністю, тож ви сміливо можете планувати звідси наземну подорож будь-якої складності. Крім того, до Львова приємно приїхати просто так, відпочити пару днів і попити смачної кави! Тим більше, що можна зробити пересадку і потім здійснити посадку на рейс автобуса Львів - Краків! Адже всім відомо, що найдешевший міжміський транспорт — внутрішній, і це не дивлячись на те, що Любомль, фактично, прикордонне місто. Автобуси до Польщі дуже популярні з України, та Краків як історичне місто і транспортний вузол — особливо привабливий.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!