Автобус Луцьк - Краків

Автобус до Кракова з Луцька проходить через Львів. Ціна квитка на автобус Луцьк - Краків — 650 грн. На конкретний рейс — дивіться в системі. Через прив'язку до іноземної валюти ціна може істотно відрізнятися. Та й ціни встановлює перевізник. Щоденний автобусний рейс Київ - Закопане (польський гірськолижний курорт) надає можливість прямого сполучення. До речі, він же дозволяє безпосередньо проїхати автобусом Любомль - Краків.

Луцьк — важливий транспортний вузол для транспортного зв'язку з Польщею без заїзду до Львова. Але це відносно квитків на автобуси до Варшави. З Краковом все інакше.

Автобуси до Польщі з міст Західної України мають велике значення для регіону. По-перше, вони роблять проїзд дешевшим, а сполучення зручнішим. Звичайно, з будь-якого міста можна купити квиток на автобус до Львова, а потім зі Львова доїхати до Польщі на прямому рейсі автобуса до Варшави або на автобусі до Кракова. Але не для всіх випадків це прийнятний варіант. Припустимо, прямий автобус Луцьк - Варшава доставить швидше і навіть дешевше, ніж рейс з пересадкою у Львові. Там навіть межа по суті своя.

В системі реалізована технологія «електронний квиток». Ви купуєте проїзний документ, оплачуєте картами Visa або Master Card і роздруковуєте квиток на будь-якому принтері. Вкрасти квиток неможливо, оскільки він іменний і не дає права на посадку без паспорта. Важливо заповнювати форму про пасажира правильно, без помилок і правдиво, адже змінити дані надалі буде неможливо.

Сайт дозволяє забронювати квитки на автобуси до Кракова, а також купити їх. Все залежить від ваших особистих бажань. Незважаючи на це, бронювання на сайті безкоштовне. Зарезервувати можна скільки завгодно квитків, хоча день-у-день у вас це може не вийти! Бронювання недоступне за кілька днів до поїздки. Ця функція для прозорливих користувачів, які купують квитки заздалегідь.

У сам Луцьк можна доїхати поїздом, а також існують:

  • автобус Львів - Луцьк,
  • автобус Київ - Луцьк.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!