Автобус Калуш - Краків

Автобус прямий з Калуші в Краків також є як частина великого рейсу в Польщу. Ціна квитка на автобус Калуш - Краків - від 550 грн. Рейсів кілька і виїхати можна кожен день.

На нашому багатофункціональному сайті легко знайти прямий рейс. Потрібно визначитися з напрямком і датою (вибрати діапазон також можна). У нашому випадку, це:

Хоча прямий рейс зручний, щоб дістатися до Кракова. Ключове тут - "без пересадок", що істотно, якщо у пасажира багато багажу.

Втім, прямий автобус не завжди і не для всіх кращий варіант. Пасажир не завжди може бути досить вільний у виборі часу відправлення і прибуття. В такому випадку логічніше за все спланувати маршрут зі стикуванням (пересадкою). Це навіть може виявитися трохи, але дешевше. Кожен варіант потрібно обговорювати окремо і порівнювати зі своїми можливостями та ситуацією.

В окремих випадках набагато зручніше спочатку доїхати до Львова, а потім пересісти на автобус Львів - Краків. Так що враховуйте ці можливості при пошуку квитків на автобуси.

І на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави так само легко, як і до Кракова. Наприклад, дуже затребуваний рейс Калуш-Варшава.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!