Авіаквиток Wizzair

Wizzair - бюджетна авіакомкпанія (лоукост) угорського походження. Авіакомпанія розосереджена по всій Європі і великими авіахабамі вважаються Будапешт, Лондон, Рим, Париж і інші великі авіаційні вузли Європи.

Найкраще купувати квитки на рідному сайті авіакомпанії - WIZZAIR.COM, але наявність рейсів можна перевірити і на нашому сайті. Рейси можуть змінюватися в залежності від побажань авіакомпанії. Тому найвірніший спосіб - перевірити інформацію на сайті.

Пам'ятайте, що будь-які авіаквитки найкраще шукати через режими неведимка або з відключеними cookie і за півроку і більше до поїздки. Також найкраще підписатися на розсилку авіакомпанії - часто проходять розпродажі 20% і про це повідомляють по електронній пошті. На літо краще всього купувати квитки WIZZAIR в грудні-січні, коли тарифи найнижчі або відразу після початку продажів літніх рейсів (десь листопад).

ВіззЕйр найбільше схожий на авіакомпанію-лоукост ryanair.

Особливості авіакомпанії WIZZAIR

Особливо авіакомпанії можна віднести все те, що є відмінними рисами лоукост: мінімальний сервіс + оплата всіх додаткових послуг, включаючи багаж, ручну поклажу, їжі на борту, додаткових опцій, реєстрації в аеропорту.

Квитки авіакомпанії WIZZAIR можна купити онлайн. Поняття "забронювати" в цьому випадку немає. Крім самої такси за квиток вам потрібно буде оплатити:

 • адміністративний збір при купівлі авіаквитка WIZZAIR;
 • за реєстрацію на рейс в аеропорту, якщо ви не зробите цього онлайн безкоштовно.
 • ручну поклажу, якщо вона перевищує розмір 40х30х20;
 • багажне місце в залежності від рейсу.

Іншими словами, щоб заплатити по-мінім вам потрібно:

 1. Подорожувати без нічого з маленькою ручною поклажею;
 2. Реєструватися на рейс онлайн;
 3. Не купувати ніяких додаткових послуг та їжу на борту.

З особливостей авіакомпанії можна так само відмітити, що в квитку немає конкретного місця для пасажира - все займають ті місця, які вийти, тому перед посадкою зазвичай великий ажіотаж серед пасажирів без пріоритетною посадки або виділеного місця в салоні.

Вартість їжа на борту літаків WIZZAIR

Безкоштовної їжі на борту літаків WIZZAIR, проте її можна купити у бортпровідників. Залежно від довжини рейсу їжа буде запропонована 1-2 рази. Ціни відверто кусаються:

 • батончик марс або снікерс - 1,5 євро;
 • чай з пакетика, розчинна кава або 0,5 мінералки - 2 євро;
 • бутерброд - близько 5 євро.

Так що або вірите шоколадку з собою, а питво купуйте в дьюті-фрі, або готуйте 3 євро на перекус в літаку.

Багаж авіакомпанії WIZZAIR

Вартість провозу багажу залежить від:

 • рейсу;
 • сезону;
 • ваги;
 • виду багажу;
 • способу і місця оплати.

Тарифи на багаж авіакомпанії WIZZAIR:

 • Багаж до 23 кг в низький сезон - 16-45 євро;
 • Багаж до 23 кг в високий сезон - 26-55 євро;
 • Багаж до 32 кг в низький сезон - 26-55 євро;
 • Багаж до 32 кг в високий сезон - 36-65 євро;
 • Багаж при оплаті в аеропорту - 55 євро.
 • Велика ручна поклажа, оплата онлайн - 10-20 євро.
 • Велика ручна поклажа, оплата в аеропорту - 35 євро.
 • Спортивне устаткування при оплаті онлайн - 30 євро;
 • Спортивне устаткування при оплаті в аеропорту - 60 євро.

Розміри ручній поклажі авіакомпанії WIZZAIR:

 1. Маленька ручна поклажа - до 10 кг і розміром до 40х30х20 см - провозитися безкоштовно.
 2. Велика ручна поклажа - до 10 кг і розміром до 55х40х23 см - оплачується або додаткивим збором, або через купывлю послуги WIZZ Priority.

Якщо ви купили послугу WIZZ Priority, то на борт можна взяти дві сумки: 40х30х20 см и 55х40х23 см.

Квитки і рейси WIZZAIR з України

На сьогоднішній момент з України авіаквитки WIZZAIR можна купити з Києва та Львова. Шукайте відповідні рейси на сайті через загальну систему - так у вас буде можливысть шукати по всім авіакомпаніям.

Авіаквитки WIZZAIR з Києва

З Києва можна знайти авіаквитки за різними європейськими напрямками:

Поточні напрямки перельотів WIZZAIR з Києва:

Найдешевші варіанти перельотів є в найближчі країни, тобто в угорську столицю Будапешт, яка крім усього іншого є повітряним хабом (домашнім аеропортом) для wizzair. Польща, як сусідня країна, також може запропонувати відмінне авіасполучення через міста Варшава, Вроцлав, і інші. Кіпр і авіаквитки до Ларнаки оцінять люблітелі моря і легенд, тим більше що є прямі рейси з Києва до Ларнаки. Приємно також підучити англійську, купивши квиток до Великобританії, але не забувайте про отримання британської візи.

Авіаквитки WIZZAIR зі Львова

Авіаквитки WIZZAIR зі Львова представлені напрямками: Польща (Вроцлав), Німеччина (Берлін).

Рейси постійно з'являються нові, так що періодично відвідуйте сайт авіакомпанії. Ціни авіаквитків дуже сильно відрізняються і не завжди вони найнижчі. Власне вартість 20 євро або близько того швидше виняток, але сам факт - такі квитки можна купити і по ним злітати! Якщо ціни по якихось параметрах вас не влаштовують - купуйте квитки двугое авіакомпаній - їх ви можете знайти на сайті через глобальні системи бронювання.

Читайте про інші лоукост України на сайті.

WIZZAIR на авіаринку України

Нотатки з історії авіакомпанії. Wizzair - перший лоукост, що посів авіаринок України, відкривши тут окреме підприємство ВіззЕйр Україні, здійснюючи в тому числі рейси між Києвом і Сімферополем, а також дозволяючи купити квитки на багато міжнародні напрямки. Літав із Києва, Харкова і планувалося почати вильоти зі Львова. Потім компанія була закрита, але польоти в меншій мірі здійснювалися угорським відділенням. Якщо в української дочки було безкоштовне багажне місце і ручна поклажа, то в угорської авіакомпанії в умови перевезення входили вимоги до додаткової оплати багажу і оплата великої ручної поклажі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!