Авіаквиток до Ларнаки

Ларнака - самий популярний, відомий і сучасний аеропорт на Кіпрі. Замовити і підшукати відповідні рейси можна на сайті. У продажу є квитки на лоукости, звичайні авіакомпанії, а у агентств з організації подорожей можна купити квиток Київ - Ларнака на чартери.

Біля виходу з аеропорту Ларнаки є автобусний термінал, що дозволяє дістатися у різні частини Кіпру. Міський автобус 407 курсує між автостанцією Ларнака і аеропортом. Також є інші автобуси в місто.

Ціна авіаквитків в Ларнаку

Ціна авіаквитка в першу чергу залежить від перевізника, а потім від періоду покупки і відльоту, а також на вартість впливають інші умови авіакомпанії.

Середня ціна МАУ за рейси Київ - Ларнака - Київ - близько 200 євро у високий сезон, якщо купувати квитки на літаки за кілька місяців. Летіти з Києва в Ларнаку - близько трьох годин в залежності від того, по ходу обертання земної кулі летить літак або проти нього. Пам'ятайте, що багаж у вартість не входить, а ручна поклажа не повинна перевищувати 7 кг

З Wizzair можна долетіти до Ларнаки з міст: Софія, Кутаїсі, Будапешт, Каунас, Вільнюс, Катовіце, Варшава, Бухарест, Клуж-Напока, Ласи, Белград, Київ. Середня вартість авіаквитка в одну сторону - 60 євро.

Також на сайті можна знайти прямі авіаперельоти з Москви, Санкт-Петербурга, Лондона та інших міст.

З російських лоукостів в Ланраку літає pobeda. З Внуково рейси в Ларнаку коштують від 4000 рублів. Але варто відзначити, що тут при купівлі авіаквитка Москва - Ларнака навіть за ручну поклажу до 10 кг доведеться викласти 999 рублів при замовленні онлайн, в аеропорту - і того більше. А за багаж до 20 кг - 1499 руб, до 32 кг - 2299 руб.

З ryanair можна долетіти до Ларнаки з Брюсселя.

Авіаквитки на Кіпр

Дешеві рейси на Кіпр можна купити на лоукости, благо літає туди їх досить багато. Також недорогі перельоти пропонують звичайні авіакомпанії і супер-ощадливі тарифи. Також сюди, на Кіпр літають чартерні авіакомпанії як з боку Греції, так і Туреччини.

Також, крім авіаквитків в Ларнаку можна знайти рейси в Пафос - другий за величиною аеропорт грецької частини Кіпру.

З пересадкою в Афінах можна долетіти до Ларнаки з авіакомпанією Aegean Airlines.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!