Авіакомпанія Aegean Airlines з Греції

Грецькі авіалінії Aegean здійснюють прямі перельоти в багато аеропортів Греції і дозволяють замовляти дешеві рейси. Головний авіахаб авіакомпанії - Афіни. Тобто швидше за все пасажирам будуть запропоновані рейси саме в Афіни:

 • авіаквиток Київ - Афіни - від 46 євро;
 • авіаквиток Москва - Афіни - від 100 євро;
 • квиток Санкт-Петербург - Афіни;
 • квиток Варшава - Афіни;
 • квиток Краків - Афіни.
 • Та інші рейси.

Через Афіни ви можете долетіти на різні грецькі острови, якщо туди немає прямих і дешевих авіаквитків від інших авіакомпаній.

Літак авіакомпанії Aegean

Офіційний сайт Aegean Airlines дозволяє замовити квитки безпосередньо там, але ціна не відрізняється від сайтів-консолідаторів. На сайті є російськомовна версія. Зате ви можете порівняти вартість з іншими авіакомпаніями, які можуть бути прямими конкурентами, зі схожими умовами транспортування - такими як МАУ, якщо мова йде про: авіаквиток Київ - Афіни та Київ - Ларнака або wizzair, коли мова заходить про квиток на літак Київ - Ларнака (Кіпр). Тим самим Aegean можна віднести до лоукостів з України.

На офіційному сайті авіакомпанії є календар низьких цін, але на нашому є графік низьких тарифів, що включають всі авіакомпанії, заснований на пошуках інших користувачів - дуже зручний інструмент для тих, хто хоче бути впевнений, що дійсно купує дешевий авіаквиток.

Відвідати офіційний сайт Aegean Airlines слід перед поїздкою, щоб зареєструватися на рейс і роздрукувати посадковий талон. Також вам знадобиться зайти на ru.aegeanair.com якщо ви захочете купити якісь послуги (наприклад, багажне місце). Все про багаж і ручну поклажу ви також можете дізнатись на сайті авіакомпанії Aegean Airlines.

Багаж і ручна поклажа у авіакомпанії Aegean Airlines

Після пошуку і покупки дешевих авіаквитків, друге питання, що цікавить пасажирів - це багаж і ручна поклажа в обраної авіакомпанії. Особливо це актуально для тих авіаперевізників, які "приміряли" на себе роль лоукосту - частково або повністю.

Ручна поклажа не повинна перевищувати за вагою 8 кг. Максимальні розміри: 25х45х56.

Норми провозу ручного багажу на рейсах Aegean Airlines залежать від класу авіаквитків:

 • "подорож без нічого" - одна штука, розмірами 25х45х56 см до 8 кг ваги.
 • "гнучкий" - одна штука, розмірами 25х45х56 до 8 кг ваги.
 • "Бізнес-клас" - одна штука, розмірами 25х45х56 до 8 кг ваги. + ще одна маленька сумка до 5 кг і розмірами до 45х35х20.

Якщо ви подорожуєте з дитиною до 2-х років, без надання йому місця, то для нього можна взяти в ручну поклажу сумку, розмірами до 55х40х23 см і вагою до 6 кг

Також на борт можна взяти пакет з dutty-free аеропорту, який герметично закритий і наданий магазином.

Зареєстрований багаж для тарифу "подорож без нічого" йде за додаткову плату, а у всіх інших випадках залежить від тарифу:

 • Економ-клас — «Гнучкий» - 1 одиниця багажу вагою до 23 кг сумою розмірів не більше - 158 см (62 дюйми)
 • Бізнес-клас - 2 одиниці багажу вагою до 32 кг кожна та сумою розмірів не більше - 158 см (62 дюйми)
 • Miles+Bonus Gold - 1 одиниця багажу вагою 32/23 кг в залежності від тарифу бронювання
 • статус Gold Star Alliance 20 кг (44 фунта) якщо на рейсах є обмеження.

Якщо ви купили квиток Aegean Airlines за тарифом, в який не входить оплачений багаж, але валізу ви все ж плануєте взяти, то вам слід оплатити цю послугу окремо на сайті авіакомпанії. Тарифи залежать від маршруту і класу купленого авіаквитка і часу покупки. Якщо оплачувати багаж в аеропорту, то на європейських рейсах вийде 35-40 євро, а по передоплаті на сайті авіакомпанії 20-27 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!