Авіаквиток Київ - Афіни

Авіаквитки Київ - Афіни можна знайти без пересадок. В дорозі чистого польоту 2:30 - 2:45 в залежності від авіакомпанії. Авіакомпанії, що дозволяють купити квиток на прямий літак в Афіни з Києва:

  • Aegean Airlines, вартість перельоту Київ - Афіни починається від 30 євро (лоукост-тарифу, тобто тільки з ручною поклажею - розміром 25х45х56 см і вагою до 8 кг);
  • МАУ (UIA), ціна авіаквитка Київ - Афіни від 50 євро (також без багажу, тільки з ручною поклажею до 7 кг).

Багаж на ці рейси можна докупити:

  • МАУ (UIA) - вартість сумки до 23 кг - від 198 - 535 грн. в залежності від рейсу;
  • Aegean Airlines - Ціна провезення валізи, що підлягає реєстрації вагою до 23 кг - 1428 грн. (що майже наздоганяє по вартості квиток).

З'ясувати, як краще летіти і купити найдешевші квитки можна на сайті.

Авіаквитки в Грецію

Звичайно, авіаквитки в Афіни можна замовити з пересадкою, але навряд чи там вийде дешевше, враховуючи всі можливі витрати. Набагато краще просто знайти вигідний прямий авіапереліт в Грецію від цих двох авіакомпаній. На сайті також можна знайти прямий авіапереліт на грецьку сторону Кіпру - в Ларнаку від авіакомпанії-лоукосту wizzair. Крім цього в Грецію літають чартери, але ці квитки варто шукати у пакетних операторів, які організовують подорожі. На сайті цілком можна виявити інші цікаві авіаквитки з Києва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!