Авіаквиток Київ - Ларнака

На сайті ви також можете знайти рейси Київ - Ларнака як безпосередньо, так і з пересадками. Летіти з Києва в Ларнаку по часу - 2:50 години.

Авіакомпанії, які дозволяють купити квиток на прямий літак з Києва до Ларнаки (Кіпр):

  • wizzair - тільки з маленькою ручною поклажею, розмірами 42х32х25 до 10 кг. Доплата за багаж до 23 кг. від 16 до 55 євро в залежності від рейсу і сезону.
  • МАУ (UIA) - тільки з ручною поклажею 55х40х20 до 7 кг За одне місце багажу доплата - від 198 - 535 грн в залежності від авіаквитка.
  • Роза Вітрів (WindRose airlines) - чартерна авіакомпанія.
  • з пересадкою в Афінах - Aegean Airlines - тільки з ручною поклажею - розміром 56х45х25 см і вагою до 8 кг За багаж до 23 кг потрібно буде доплатити 1428 грн.

Порівняти вартість і знайти найбільш підходящий варіант перельоту можна онлайн на сайті. Мінімальна вартість авіаперельоту Київ - Ларнака - 42 євро, але в низький сезон можна знайти і більш дешеві авіаперельоти на сайті авіакомпанії-лоукосту wizzair.

Замовити квитки на літаки на Кіпр можна на сайті, включаючи рейси в Ларнаку і Пафос. Сайт freetravel.com.ua пропонує своїм користувачам відео-інструкцію як купувати квитки на літаки. В якості прикладу - покупка авіаквитка Київ - Афіни.

За аналогією ви можете купувати і авіаквитки інших авіакомпаній, правда що стосується рейсу wizzair, то ці квитки на літаки краще шукати та купувати на сайті авіакомпанії-перевізника. Ви можете знайти і інші авіаквитки з Києва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!