Дешеві авіаквитки

Авіаквиток, а тим більше,  якщо квиток на літак дешевий - це запорука успішного бюджетної самостійної подорожі. Сайт Free Travel пропонує найповнішу інформацію про те, як знайти, замовити, оплатити або безкоштовно забронювати квитки. Ми усвідомлюємо, що дуже важливо саме не переплачувати, адже на виході економ-клас отримує ті ж преференції, що і бізнес з мінімальними відмінностями. А сучасні авіакомпанії ще й пропонують такі класи авіаквитків, які мало чим відрізняються від лоукост! І тут вже кожен вибирає сам:

  • платити йому більше і отримати безкоштовний келих шампанського та ковбру,
  • або все-таки витратити сотню-іншу зекономлених євро на щось приємне. На шопінг, наприклад!

Ми розглянемо, що таке бронювання квитків на літаки і чи можна здійснити бронь безкоштовно.

Як замовити авіаквитки дешево

Замовити авіаквитки дешево найпростіше онлайн. Причому бажано замовляти квитки на літаки самостійно, адже тоді ви самі можете вибрати не тільки відповідний час і авіакомпанію, а й пункт пересадки. У касира не буде можливості маніпулювати думкою покупця і пропонувати більш дорогі варіанти перельоту. Плюс, пасажир може як завгодно довго вибирати рейс в будь-який час доби, що важливо для комфорту.

Краще за все шукати дешеві квиток заздалегідь. За півроку або навіть раніше. Плюс, як правило, понеділок, вівторок, середа та четвер, а також неділя можуть запропонувати ціну значно нижче! А значить у покупця буде можливість купити авіаквиток максимально дешево!

Замовлення авіаквитків онлайн

Замовлення можна здійснити цілодобово і онлайн.

  1. Переваги такого підходу в плануванні очевидні:
  2. Ви можете не підлаштовуватися під роботу кас, а замовляти в будь-який час дня і ночі.
  3. Онлайн немає вихідних і свят. Хоча бувають випадки, коли бажаючих купити квитки занадто багато. В такому випадку замовлення може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Зайшовши через якийсь час, ви можете продовжити замовляти цікавлять Вас квитки без обмежень.

Електронний квиток на літак

Електронний квиток на літак сьогодні не новина, а норма. Де б ви не купували квиток, хоч в агентстві з продажу, хоч в касі аеропорту, хоч удома по Інтернет - білет буде електронним.

Технологія електронного квитка наступна: клієнт після вибору рейсу вводить персональні дані про себе, згідно закордонного паспорту латиницею. Цим даними присвоюється номер бронювання та вони заносяться в базу даних авіакомпанії для цього рейсу, незалежно від того, купили ви авіаквиток або поки тільки забронювали. Через сайт авіакомпанії, менеджера агентства або касира в аеропорту можна знайти дані пассажира. Оскільки квиток саме, ніхто, крім особи, занесеного в базу даних не може пройти на рейс. Електронний квиток чітко прив'язаний до номера документа, що посвідчує особу. По суті ви можете сісти на літак, маючи при собі лише паспорт. Єдине, що у лоукостах вимагають додаткову плату для реєстрації в аеропорту, так що краще реєструватися на рейс самостійно. Але навіть якщо ви забули це зробити, то пред'явивши паспорт і сплативши покладений правилами авіакомпанією-перевізником збір, ви можете безперешкодно сісти на рейс!

Куди можна придбати квитки на літаки

Знайти рейси на сайті дуже просто. Країни, в які можна купити авіаквитки:

Купуйте квитки на літаки онлайн!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!