Авіаквиток до Японії

Дістатися на японські острови легше всього по повітрю. Тим більше, що авіарейсів в Японії досить багато і замовити авіаквитки з Азії, Європи і Америки не складе праці. Звичайно, регіональне повідомлення розвинене краще, так і квитки на літаки дешевше. Тим не менш вирушити до Японії з багатьох куточків світу просто.

Найбільші аеропорти Японії:

  • Аеропорт Ханеда в Токіо;
  • Аеропорт Осака.

Саме в Токіо і Осаку відправляються більшість міжнародних авіарейсів. Але в Японії розвинене і внутрішнє сполучення.

Крім основних аеропортів є ще й більш дрібні аеровокзали. Але вони більше використовуються для внутрішніх перельотів.

Квиток в Токіо

Якщо людина планує подорож до Японії, Токіо стане одним з пріоритетів для відвідування. Швидше за все ви захочете побачити сучасне технологічне місто і затишні японські сади, а також цікаві музеї. Квиток на міжнародний рейс можна замовити в головному міжнародному токійському аеропорті Ханеда. Другий аеровокзал в Токіо Наріта приймає внутрішні і міжнародні рейси чартери. Перевірити вартість авіаквитка в Токіо можна на сайті.

Пам'ятки Японії

По прильоту в Токіо - залиште у своєму графіку кілька днів для огляду визначних пам'яток - сучасних районів Гіндза і Сіндзюку. Відвідайте національний театр, зловіть повний дзен в одному із садів. І не залиште без уваги Імператорський палац.

Крім того в Японії просто необхідно відвідати хоча б кілька замків і побачити гору Фудзі (Фудзіяма) своїми очима!

Замки в Японії, гідні уваги: Білої Чаплі, Мацумото, Нидзе, Нагойский замок, Инуяма, Коті, Кумамото, Мацуэ, Мацуяма-дзе, Одавара, Сюрі, Фусімі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!