Авіаквиток до Франції

Авіаквитки до Франції сьогодні - найкращий спосіб дістатися в країну, принаймні з України і Росії, а також Білорусі, хоча крім повітряного транспорту є ще і наземний: автобуси і навіть потяг Москва - Ніцца. Тим не менш, враховуючи відстань і вартість авіаквитків, літак - найкраще рішення.

Популярні аеропорти Франції: Бержерак, Безье, Біарріц, Бордо, Брест, Бріве, Каркассон, Клермонт, Довіль, Дінар, Дол, Корс, Гренобль, Ла-Рошель, Лілль, Лімож, Лорьян, Lourdes, Ліон, Марсель, Монпелье, Нант, Ніцца, Нім, Перпіньян, Пуатье, Роде, Сент-Этьен, Страсбург, Тулуза, Анже, Аяччо, Сан-Тропе.

Найчастіше, коли говорять про поїздку до Франції мають на увазі саме Париж. І це не дивно, оскільки це прекрасне місто, просто дихає історією та красою. Біля Парижа цілих три аеропорти і крім того, столиця Франції - це найбільший транспортний вузол. З Парижа легко доїхати поїздом або долетіти літаком у будь-яку частину країни, що робить авіаквитки в Париж такими бажаними. Не важливо, який пункт призначення у Франції ваша мета подорожі - Нант, Ліон, Бордо, Тулуза, Ніцца... в будь-якому випадку ви можете замовити на сайті квиток до Парижа, після чого доїхати на місцевому транспорті. Наприклад, квиток на автобус Париж - Бордо коштує 26 євро, а в дорозі пасажири проведуть сім з половиною годин.

Дешево летіти через Польшу. Квиток Варшава - Парижwarsaw-paris всього - 20 евро.

Дешеві авіаквитки до Франції

Ціна авіаквитка у Францію залежить від:

 • часу покупки;
 • тарифів авіакомпанії;
 • сезону польотів;
 • попиту на рейс;
 • пересадок;
 • інших факторів.

Ціни змінюються щодня, так що важко називати конкретні цифри, але частіше всі дешеві рейси до Франції можна купити у авіакомпаній-лоукостів. Заради справедливості варто сказати, що не всі і не завжди квитки коштують недорого, але тим не менш знайти, купити і долетіти за низькою ціною в Париж можна.

Альтернативою авіаквиткам можуть бути автобуси до Франції, квитки на які також можна знайти, купити або забронювати на сайті! Доїхати автобусом в Париж можна недорого з Амстердама, Лондона, Кельна, Брюсселя, а також за цими напрямками є поїзди.

Авіаквитки у Францію від лоукостера Wizzar

Карта рейсів Wizzar в Париж:

Авіаквитки в Париж wizzair

Як видно, що в Париж задешево можна злітати з Wizzar з Польщі, Румунії та Литви, які знаходяться близько від України.

Також від лоукостера Виззэейр є авіарейси в інші міста Франції:

 • у Ліон: з Варшави;
 • в Ніццу: з Варшави, Будапешта, Вільнюса, Каунаса;
 • у Гренболь: з Варшави, Гданська і Вільнюса.
 • у Бордо з Будапешта.

Перевірте вартість квитків на лоукости Польщі - вони дуже часто досить дешеві.

Авіаквитки у Францію від лоукост Ryanair

Також на сайті ви можете знайти квитки лоукост Ryanair у Францію, тобто Париж (Paris Beauvais, Paris Vatry), Бержерак, Безьє, Biarritz, Бордо, Брест, Бриве, Каркассон, Клермонт, Довіль, Динар, Корс, Гренобль, Ла-Рошель, Лілль, Лімож, Лор'ян, Lourdes, Ліон, Марсель, Монпельє, Нант, Ніцца, Німі, Перпіньян, Пуатьє, Роді, Сент-Етьєн, Страсбург, Тулузи та інші міста.

В той же Париж можна долетіти з Ryanair з Польщі - з Варшави, Кракова і Вроцлава. Або з Угорщини - Будапешта.

Шукати квитки можна на нашому сайті, так і на сайті самого Ryanair. Вартість квитків різна, але вона може складати і 22 і 9 і 1 євро!

Звичайно, квитки за 1 євро продаються не кожен день і не на всі рейси, але і таке буває! Тим не менш на вказаній сторінці є приклади, коли з Парижа можна було долетіти до Шанони, Болоньї, Мілану і Пізу за 1 євро!

Рейси з України у Францію

Рейси з України до Франції можна знайти як безпосередньо, так і з пересадками.

Напрямком Київ - Париж літають авіакомпанії:

 • МАУ;
 • AirFrance.

З пересадками можна долетіти з тією авіакомпанією, яка пропонує найменший тариф. Наприклад, мінімальна вартість перельоту з пересадкою - 1600 грн з пересадкою в Афінах від авіакомпанії Aegean. Безпосередньо авіаквиток Київ - Париж від МАУ коштує 5000 грн.

Авіаквитки до Франції з Росії

Квитки з Москви до Франції, а точніше Москва - Париж коштує від 56 євро в одну сторону з пересадками. З російським лоукостером Перемога можна долетіти в Кельн, а звідти поїхати в Париж на автобусі або поїзді.

Авіаквиток до Франції з Санкт-Петербурга без пересадок є від авіакомпанії AirFrance та Росія. Вартість в одну сторону - близько 90-110 євро. З пересадками можна знайти і за 60 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!