Авіаквиток до Фінляндії

Фінляндія - країна тисячі озер, так що якщо ви завзятий рибалка і любитель природи - вам сюди однозначно! До Фінляндії можна долетіти на пряму з Америки (Нью-Йорка), Азії (Токіо, Пекін, Шанхай, Гуанчжоу, Сінгапур, Сеул, Осака, Гонконг), а також з багатьох міст Європи. Особливо багато рейсів з Півночі з Копенгагена, Осло, Стокгольма та інших.

Аеропорти Фінляндії: Enontekiö, Helsinki-Malmi, Helsinki-Vantaa, Hyvinkää, AirfieldIvalo, Joensuu, Jyväskylä Halli, Kajaani, Kauhava, Kemi-Tornio, Kittilä, Kokkola-Pietarsaari, Utti, Kuopio, Kuusamo, Lappeenranta, Mariehamn, Mikkeli, Oulu, Pori, Rovaniemi, Savonlinna, Seinäjoki, Tampere-Pirkkala, Turku, Vaasa, Varkaus.

Доїхати до Фінляндії

Не варто забувати, що до Фінляндії можна доїхати і наземним транспортом, так що світ клином на авіаквитках не зійшовся. Автобусні рейси до Фінляндії також продаються на сайті. Також з деяких міст на Балтійському морі є пароми в Фінляндію. Наприклад, доплисти на кораблі можна з Риги, Таллінна і Санкт-Петербурга.

Поїздка по Фінляндії

Всередині Фінляндії зручно подорожувати на поїздах, автобусах, а також купувати авіаквитки на внутрішні авіарейси. Поїзди Фінляндії - популярний транспорт в країні, який дає можливість, крім усього іншого помилуватися незабутніми краєвидами!

Лоукости у Фінляндії

Бюджетні авіакомпанії (лоукост) літають і у Фінляндії:

  • Norwegian;
  • Vueling

Квиток в Гельсінкі

Якщо ви шукаєте квитки в Фінляндію, то швидше за все вас цікавить квиток в Гельсінкі. У столиці Фінляндії Гельсінкі перебуває два аеропорти:

  • Helsinki-Vantaa - міжнародний аеропорт Гельсінкі Вантаа.
  • Helsinki-Malmi - аеродром.

Замовити квиток можна на сайті - рейси за обраним напрямом будуть обрані автоматично.

Доїхати з аеропорту до міста можна як автобусом, так і поїздом.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!