Авіаквиток до Канади

Канада - друга за величиною країна в світі і один з лідерів по прийому емігрантів - благо простори півночі і центру країни дозволяють. Авіаквитки в Канаду найчастіше купують в наступні аеропорти:

  • Торонто - найбільше місто і аеропорт країни.
  • Монреаль - найбільший франзускоговорящій місто Канади.
  • Оттава - столиця Канади.
  • Квебек.
  • Ванкувер - найбільший місто на Західному узбережжі Канади.

Також є аеропорти: Victoria International Airport, Michel-Pouliot Gaspé Airport, Calgary International Airport, John C. Munro Hamilton International Airport, Greater Moncton Roméo LeBlanc, Kelowna, Halifax Stanfield, Kuujjuaq, Puvirnituq, Saskatoon, Gander, Wabush, Rouyn-Noranda, Bella Bella.

Авіаквитки в Канаду - ще один спосіб потрапити в Північну Америку, крім авіаквитків в США, що знаходиться по сусідству. З Європи часто купують авіаквитки в великі міста США (Вашингтон, Нью-Йорк) і Канади (Торонто, Монреаль). Якщо говорити про перельоти через Атлантичний океан, то іноді можна знайти вигідні авіаквитки через Рейк'явік.

Авіаквитки в Торонто

Торонто - найбільше місто в Канаді, з найбільш пожвавленим аеропортом. Саме в Торонто Пірсон прилітає більшість трансатлантичних рейсів і посперечатися з ним в цьому відношенні не може ні Ванкувер, ні Монреаль, хоча у них є свої сильні сторони. Проте мережа рейсів в Торонто вражає.

Всього в Торонто три аеропорти:

  • Пірсон (YYZ);
  • Біллі Бішоп (YTZ);
  • Гамільтон (YHM).

Але основний аеровокзал з міжнародним значенням - це Пірсон. Гамільтон приймає в основному внутрішні рейси, а Біллі Бішоп виконує другорядні функції.

З Європи в Торонто є рейси: Лондон, Мадрид, Амстердам, Цюріх, Париж, Копенгаген, Глазго, Барселона, Дублін, Франкфурт, Рейк'явік, Загреб, Стамбул, Рим, Лісабон, Варшава.

Можна долетіти в Торонто з Азії: Сеул, Дубаї, Токіо, Тель-Авів, Гонконг, Гуанжоу, Пекін, Шанхай, Делі, Мумбай, Сідней.

Деякі рейси з Латинської Америки: Панама, Буенос Айерес, Порт-оф-Спейн, Сан-Паоло, Мехіко, Гавана, Бермуди, Канкун, Пунта-Кана, Барбадос.

Крім того досить багато рейсів в Торонто з США.

Авіаквитки в Монреаль

Чи не менше трансконтинентальний авіарейсів через Атлантику є в Монреаль, так що якщо не вдалося знайти дешевий авіаквиток в Торонто - можете поцікавитися стільки стояти авіаквитки в Монреаль.

З Європи в Монреаль можна долетіти з міст: Цюріх, Париж, Франкфурт, Бордо, Афіни, Амстердам, Рим, Мюнхен, Женева, Стамбул, Брюссель, Ніцца, Лондон, Барселона, Рейк'явік. Серед них, як ви помітили, багато французьких. Так що вибір у пасажирів, які квитки купувати є, а значить, можна вибрати за нижчою вартістю.

Крім того в Монреаль також літає ісландські авіаперевізники. Авіаквиток Рейк'явік - Монреаль коштує від 169 USD.

Авіаквитки в Оттаву

Оттава - столиця Канади, але менш популярна як авіахаб в порівнянні з більш великими містами Торонто і Монреаль. Проте навіть сюди є авіарейси не тільки з США і Канади, а й деякі прямі авіаперельоти з Європи:

  • з Лондону;
  • з Франкфурта.

Вибрати і замовити ці та інші авіаквитки в Оттаву і Канаду ви можете на сайті. Система дозволить вибрати авіаквитки в Оттаву по оптимальному маршруту і ціною.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!