Авіаквиток в Рейк'явік

Рейк'явік - головний аеропорт Ісландії, так що якщо хочете відвідати Ісландію, вам потрібно шукати авіаквитки саме в столицю - Рейк'явік. Знайти дешевий авіаквиток на лоукости, а також замовити комфортний переліт бізнес-класом можна на нашому сайті!

Лише деякі авіаквитки в Рейк'явік з міст: Брюссель, Едмонтоні, Нью-Йорк, Лондон, Барселона, Женева, Варшава, Копенгаген, Бостон, Балтімор, Вашингтон, Пітсбург, Торонто, Чикаго, Ванкувер, Сіетл, Монреаль, Міннеаполіс, Гельсінкі, Осло, Дублін, Лос-Анджелес, Париж, Дюссельдорф, Амстердам, Берлін, Трір, Белфаст, Відень, Нуук, Мюнхен, Тенеріфе, Маямі, Тель-Авів та інші.

З Києва в Рейк'явік найкраще летіти з пересадкою, а також можливо підібрати собі відповідний лоукост. Ви можете через систему знайти комбіновані квитки на лоукости і звичайні авіакомпанії, економ-тарифи яких мало чим відрізняються від бюджетних авіаперевізників і замовити собі квиток від 100 євро.

  • Квиток Вільнюс - Рейк'явік можна купити і за 1225 грн!
  • Квиток Вільнюс - Рейк'явік за 1225 грн.

Замовити квиток на літак до столиці Ісландії Рейк'явіка можна на сайті. Для цього оберіть рейс серед всіх представлених і натисніть кнопку "Купити". Система здійснює пошук серед всіх авіакомпаній, у тому числі і серед лоукостів. Ціна квитка в Рейк'явік від цього не змінюється. Важливо відзначити, що продаж не включає в себе якийсь збір за посередництво, а якщо він і є, то складає всього декілька гривень, що повністю втрачається на тлі вартості авіаквитка.

Інша справа, що більша вигода в тому, що можна одним махом, вірніше одним пошуком побачити всі найбільш вигідні варіанти! Тобто, не потрібно шукати варіанти на сайті кожної авіакомпанії і агентства з продажу авіаквитків окремо. Все вже є в мережі. Виключення бувають, якщо авіакомпанія не підключена до глобальних систем бронювання Амадеус і Галілео, але це швидше виняток, ніж правило.

Аеропорт Рейк'явік

Біля Рейк'явіка знаходитися декілька аеропортів:

  • Keflavik Airport - міжнародний аеропорт.
  • Місцевий аеропорт Reykjavik Domestic Airport.
  • Airport Direct
  • Keflavik Airport - головне місце прибуття міжнародних авіарейсів і гостей з Європи, Америки і Канади.

Дістатися з аеропорту до міста можна на автобусах, причому сервіс пропонують кілька компаній:

  • Airport Express - сполучення між аеропортом і Reykjavik and Akureyri. В дорозі 35-45 хвилин.
  • Flybus - ще один автобусний оператор між містом та аеропортом. Громадський автобус №55 в Strætó (тобто можна доїхати фактично в район Рейк'явіка).

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!