Авіаквиток до Росії

Авіаквитки в Росію - один з найкращих способів дістатися до сусідньої країни з України. І навіть якщо немає прямого авіаквитка в Москву, системи бронювання пропонують безліч рейсів з пересадками. У будь-якому випадку, пасажир добереться на місце швидше, ніж на поїзді або автобусі.

Авіаквитки в Москву

Москва - найбільший транспортний вузол в своєму регіоні. Авіаквиток в Москву можна замовити практично з кожного великого міста, якщо цьому не перешкоджають якісь додаткові умови.

Навколо Москви на сьогодні є чотири міжнародні аеропорти:

  • Аеропорт Шереметьєво;
  • Аеропорт Домодєдово;
  • Аеропорт Внуково;
  • Аеропорт "Жуковський".

Так що вибір рейсів більш, ніж пристойний. Особливо популярні авіасполучення з сусідніх країн: Мінськ, Тбілісі, Кишинів, Рига, Вільнюс, Таллінн, Стокгольм, Гельсінкі, Тбілісі, Алмаата, Пекін, Шанхай, Делі, Токіо і найбільших світових транспортних вузлів: Нью-Йорк, Париж, Лондон, Бангкок, Стамбул, Дубаї та інші.

Авіаквиток Київ - Москва можливо замовити онлайн з пересадками.

Авіаквитки в Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - другий за важливістю транспортний вузол в Росії і найкрасивіше місто в країні. У Санкт-Петербурзі є один жвавий аеропорт - Пулково. Авіаквитки в Санкт-Петербург ви можете знайти і замовити на сайті. У продажу є великий вибір як звичайних рейсів, так і авіаквитків на лоукост, на кшталт російської Перемоги. Авіаквитки можна підібрати на різні авіакомпанії з різними умовами перельоту. Ідеально, коли на рейс низька ціна, немає пересадок і багаж входить в невелику ціну за квиток.

На данний моментавіаквиток Київ - Москва можливо купити лише з пересадками.

Авіаквитки в інші міста Росії

Деякі інші квитки можливо замовити в інші міста Россії, наприклад: Краснодар, Самара.

Автобуси в Росію

Автобус в Росію, особливо, якщо ми говоримо про автобуси в Москву - найдоступніший вид транспорту, але така поїздка по часу буде менше виграшною, ніж авіаквиток до Росії. А якщо кінцевий пункт подорожі не Москва, а, припустимо, Кемерово або Улан-Уде або навіть Владивосток, куди немає прямих автобусів, а на поїзді їхати тиждень? В таких випадках слід шукати саме авіаквитки в Росію, безсумнівно. Навіть якщо прямого перельоту Київ-Москва немає, то варто поїхати в Білорусь на автобусі або в Молдову (безвізові для України країни), щоб зробити авіаподорож в Росію.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!