Авіаквиток до Туреччини

Туреччина в першу чергу цікавить пасажирів як місце відпочинку і популярність цього напрямку має свою сезонність. Авіаквитки найдешевші в низький сезон. Найбільше в Туреччину люблять літати влітку, хоча починається сезон навесні і закінчується восени. Мало хто знає, але зимою в Туреччині можна навіть на лижах покататися.

Авіаквиток в Стамбул

З України долетіти до Туреччини прямим рейсом можна навіть з регіональних аеропортів. Авіакоманія Turkish Airlines пропонує авіаквитки в Стамбул з таких українських міст як Київ, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Харків і Львів. Перевірити і порівняти тарифи авіакомпанії можна на сайті, оскільки вони підключені до глобальних систем бронювання авіаперельотів.

Авіакомпанія Pegasus також пропонує прямі рейси з України до Туреччини зі Львова, Харкова та Запоріжжя в Стамбул. Проте міжнародні рейси літаків є також з Анкари, Ізміру, Кайсері, Анталії та деяких інших аеропортів Туреччини. Звичайно, з пересадкою в Туреччину можна спланувати дуже цікавий і недорогий авіапереліт.

У Стамбулі є два аеропорти:

  • Аеропорт Ататюрк - на заході.
  • Аеропорт Сабіха Гечкен - на сході. Дістатися до міста можна на муніципальних автобусах з різних станцій метро.

Замовляйте авіаквитки Київ - Стамбул і квитки на рейси з інших міст на сайті.

Авіаквиток в Анкару

Анкара - столиця Туреччини, але завдяки своєму місцю розташування саме Стамбул став головним транспортним вузлом. Тільки деякі авіаперельоти в Анкару: Баку, Джедаїв, Мюнхен, Франкфурт, Еркан, Медіна, Київ, Москва, Кабул, Амман, Доха і інші.

В аеропорт Анкари можна дістатися на автобусах двох видів:

  • на спеціальному шатлі,
  • а також на муніципальному автобусі №442.

Авіаквитки в Анталію

Один з найпопулярніших напрямків перельотів - авіаквитки в Анталію. Анталія - приморьське місто-курорт з численними цікаринками. До Анталії прилягають цілі райони, головне заняття в яких - міжнародний туризм і пляжний відпочинок. Також в Анталію летять, щоб відправиться в піший похід по Лікійської стежці.

Популярні рейси в Анталію з України: Київ-Анталія, Львів-Анталія, Запопоріжжя-Анталія.

Э рейси в Росії. Купити авіаквиток Москва - Анталія можна на сайті.

Авіаквитки в Даламан

Даламан - популярний аеропорт серед чартерних авіакомпаній, причому є прямі рейси Київ - Даламан і Одеса - Даламан. Вся справа в тому, що даламанскій аеропорт хоч і регіональний, але розташований між Анталією і Бордомом, недалеко від міст-курортів Фетхіє і Мармаріс. Так що компанії з організації подорожей отримують подвійну вигоду: недороге обслуговування для своїх авіарейсів і близькість до великих курортів.

Дешеві авіаквитки в Туреччину

Дешеві авіаквитки в Туреччину шукати так само просто, як і будь-які інші авіарейси - скористайтеся системою пошуку та бронювання. Якщо є лоукост, типу Атласджет, то зайдіть на їхній сайт і перевірте наявність рейсів.

З одного боку ви не можете вибирати рейс ось так.

  • Авіаквиток Москва - Туреччина
  • Авіаквиток Київ - Туреччина
  • Авіаквиток Мінськ - Туреччина
  • Авіаквиток Харків - Туреччина.

Слід знати назву міста, куди ви хочете потрапити і дату для авіаквитка в Туреччину, а все інше система зробить сама.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!