Авіаквиток до Даламану

Авіаквитки в Даламан можна купити з міст: Стамбул, Бейрут, Анакара, Москва, Казань, Київ, Ганновер, Одеса, Манчестер, Лондон, Краснодар, Брістоль, Амман, Тель-Авів, Амстердам, Уфа, Дюссельдорф, Франкфурт, Санкт-Петербкрг, Бірмінгем, Лідс, Прага, Глазго, Ньюкасл і не тільки.

Ви можете не обмежуватися перельотом в Даламан, а шукати інші авіаквитки в Туреччину, щоб потім автобусом доїхати в потрібну локацію навколо Даламан. Найближчі аеропорти - Анталія і Бодрум. Дуже популярні авіаперельоти в Стамбул, а також Київ - Стамбул, хоча якщо ваша мета  - це узбережжя навколо Даламан, то краще все-таки вибирати Бодрум або Анталію, оскільки Стамбул розташований в іншій частині Туреччини.

Авіаквиток Київ - Даламан

З Києва в Даламан літає досить багато чартерних рейсів напряму, квитки на які можна купити у агентств з організації подорожей до Туреччини разом з додатковим пакетом послуг з проживання. Це може бути непоганим варіантом для тих, хто хоче просто відпочити на пляжах Фетхіє і Мармаріса. Якщо ж ви true-мандрівник і вважаєте за краще організовувати поїздки самостійно, то можна купити авіаквитки з пересадкою від 120 євро. Як варіант - можна прилетіти в Анталію, а звідти автобусом доїхати в Фетхіє або Мармарис.

Авіаквиток Одеса - Даламан

З Одеси в Даламан можна долетіти від 88 євро з пересадками. Як і у випадку з Києвом можна в якості альтернативи купити авіаквиток Одеса - Анталія або Одеса - Бодрум і доїхати в Даламан, Мармарис і Фетхіє автобусом. Найбільші автобусні оператори Туреччини: Ulusoy, Varan, Kamil Koc і Metro.

Аеропорт Даламан

Аеропорт Даламан (YDA - Dalaman airtort) має офіційний сайт yda.aero.

Автобусні компанії, що здійснюють трансфер пасажирів в Мармарис і Фетхіє:

  • Havaş (Хаваш);
  • Muttaş (Мутташ).

Карта: аерпорт Даламан, Фетхіє, Мармарис

Фетхіє і Мармаріс

Фетхіє - місто і одночасно курорт в Туреччині на узбережжі. В античності тут існувало місто Телмессос. На жаль, два великих землетруси зруйнували майже всі стародавні споруди, але відвідувачі можуть побачити:

  • римський античний театр (залишки);
  • середньовічний замок XV століття (руїни);
  • лікійські гробниці на схилі гори.

Мармарис - курорт і порт в Туреччині в провінції Мугла, що між Анталією і Бодрум. Від аеропорту Даламан знаходиться в 95 км. Місто оточене горами і розташоване в місці, де зливаються два моря: Егейське і Середземне. З цікавих пам'яток: замок Мармарис, а також амфітеатр. Ну і звичайно пляжі! Є аквапарк і океанаріум.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!