Авіаквиток до Львова

У Львів літають як звичайні авіакомпанії, так і лоукостер. Найчастіше пасажирів цікавлять рейси до Львова з Москви, Мінська, Стамбула і Туреччини і інших. Також є деякі внутрішні рейси до Львова: з Києва і Дніпра (Дніпропетровська), які можна знайти на сайті.

Дуже часто, коли планують подорож зі Львова по Європі, купують квиток на автобус до Варшави, звідки набагато більше авіарейсів, ніж зі Львова та авіаквитки часто дуже дешеві!

Авіаквитки в Львів є прямі з міст, які можна знайти на сайті:

Але навіть якщо цих рейсів до Львова виявити не вдалося - завжди можна запланувати подорож з пересадкою, наприклад за напрямками: Москва, Тбілісі, Париж, Сургут, Тюмень, Неаполь, Астана, Сочі, Барселона, Нью-Йорк, Рига.

Також не забувайте, що дуже часто система вам запропонує авіаквиток до Києва, звідки є досить багато рейсів по різних напрямках. Але також ви з успіхом можете зробити пересадку в Варшаві, яка знаходитися від Львова не так вже й далеко. Авіаквитки в Україні можна купити ще й до Дніпропетровська.

Авіаквиток Львів - Москва

Долетіти на літаку зі Львова до Москви можна з пересадкою в Вільнюсі. Прямого авірейсу в Росію зі Львова та й взагалі з України на даний момент немає. Ціна авіаквитка Львів - Москва - близько 100 євро в одну сторону. Полетіти через Мінськ можна за 2500 грн. і вся авіаподорож займе від 3-х з половиною годин.

Авіаквиток Львів - Мінськ

На сайті можна знайти авіаквитки Львів - Мінськ на прямий рейс. Ціна квитка на літак - близько 2000 грн. або 70 євро в одну сторону. Летіти з авіакомпанією Бєлавіа трохи більше години. Також МАУ пропонує робити пересадку в Києві, але ці авіаквитки дорожчі і летіти значно довше.

Авіаквиток Львів - Стамбул

Зі Львова до Стамбула можна долетіти з двома авіакомпаніями: Пегасус і Туркіш Аірвейс. Вартість авіаквитків Львів - Стамбул різна, але в цілому в одну сторону без багажу можна придбати авіаквиток від 50 євро або 1 427 грн. За багаж в 20 кг доведеться на сайті авіакомпанії доплатити близько 359 грн, що все одно робить авіапереліт в Туреччину дуже доступним (тим паче, що туди не потрібна віза.

 • Авіаквиток Львів - Стамбул
 • Авіаквиток Львів - Дніпро

Зі Львова в Дніпро (стара назва міста - Дніпропетровськ) є прямий авіарейс авіакомпанії "Дніпроавіа". Ціна за авіаквиток Львів - Дніпро - від 1200 грн. Але швидше за ви купите квиток за 1700-2000 грн. Як варіант вирішення транспортної задачі, можна доїхати до Дніпра на автобусі зі Львова або поїзді. Тим паче, що ціна квитка на потяг Львів - Дніпропетровськ (на рейси №188 Львів - Бердянськ і №042 Трускавець - Дніпропетровськ) від 154 грн.

Аеропорт Львів

Аеропорт Львів знаходиться в 15 км від міста і їхати менше 20 хвилин на машині. На громадському транспорті можна дістатися:

 • автобус №48 з проспекту Свободи.
 • тролейбус №9 з центру міста від університету Івана-Франка.

З Ж/д вокзалу ви можете дійти пішки на площу Липову і там сісти на тролейбус №9 і доїхати в аеропорт. Також ви можете сісти на автобус №32, вийти на зупинці вул. Любінська і дійти трохи більше одного км в аеропорт пішки.

Детально побудувати маршрут громадським транспортом в аеропорт Львів можна за допомогою Google Maps.

Найкомфортніший варіант - доїхати в аеропорт на таксі.

Лоукости зі Львова

Зі Львова літають деякі європейські лоукост, а саме:

 • угорська бюджетна авіакомпанія WIZZAIR (ВіззЕйр, Віззайр або Віззейр);
 • ірландський лоукостер RYANAIR (Райнейр, Рейнейр, Райнайр).

Карта рейсів постійно змінюється, тому до моменту вашого прочитання даного матеріалу, якісь рейси вже додалися, а інші - закрилися.

Авіаквитки Wizzair зі Львова:

 • Польща (Вроцлав),
 • Німеччина Берлін).

Авіарейси Ryanair зі Львова:

 • Німеччина (Берлін, Меммінгем),
 • Венгрія, Будапешт),
 • Нідерланди (Ейндховен),
 • Польща (Краків, Вроцлав),
 • Великобританія (Лондон).

Ви можете знайти підходяще повітряне сполучення на сайті і замовити квитки тут же або на сайтах Ryanair або Wizzair.

Автобус зі Львова і авіаквиток з Варшави

Як варіант бюджетної подорожі зі Львова ви можете замовити квиток на автобус Львів - Варшава за 357 грн, а вже з Варшави зробити авіаподорож практично в будь-який куточок Європи. Як варіант, можна купити квиток на літак до Варшави, але як правило, ці рейси дорожче, ніж 12 євро. Досить приваблива можливість - доїхати до Варшави за 12 євро на автобусі зі Львова, а долетіти в Рим або Париж за 20. Звичайно, при цьому слід враховувати, що авіаквитки не припускають:

 • безкоштовний провіз багажу,
 • трансфер з аеропорту в центр міста прибуття.

Але ці нюанси компенсуються дешевизною перельоту з Варшави. Крім того, не забувайте, що відвідати Львів також неймовірно цікаво!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!