Авіаквиток до Анталію

Купуючи авіаквитки в Анталію ви фактично гарантуєте собі прекрасний морський відпочинок. Це прекрасний прибережний місто з багатою історією і природними красотами. Багато хто вибирає Анталію не тільки для насолоди сонцем, але і щоб пройтися по легендарній Лікійської стежці (цікаво для піших туристів-рюкзачников).

Міжнародні рейси в Анталію: Копенгаген, Ганновер, Амстердам, Нижній Новгород, Кельн, Київ, Караганда, Прага, Острава, Белград, Бухарест, Самара, Баку, Рига, Екаріренбург, Москва, Тель Авів, Лейпсіг, Варшава, Жешув, Штутгарт, Мюнхен, Брюссель, Пристін, Познань, Казань, Астана, Омськ, Мінеральні Води, Ростов, Одеса, Харків, Катовіце, Кошице, Запоріжжя, Амман, Вільнюс, Санкт-Петербург, Франкфурт, Лондон, Бургас, Львів, Відень, Братислава, Касабланка, Лодзь, Гданськ, Кишинів, Тирана та інші.

З України прямі рейси здійснюють авіакомпанії: Роза Вітрів, Азурейр, МАУ, Браво (в основному, чартери)

З Росії в Анталію літає Перемога, Росія, Якутія, Флай і інші авіакомпанії. Купити авіаквиток Москва - Анталія можна на сайті.

Аеропорт Анталії

Аеропорт Анталії (або Анталії) - AYT.

З аеропорту в місто можна доїхати на громадському транспорті:

  • №600 - щопівгодини з аеропорту до автовокзалу Анталії або Antalya Bus Terminal (otogar).
  • №800 - кожні 2 години в Antalya Lara district.

Доїхати в регіони можна з автовокзалу Анталії.

Авіаквитки в Анталію з України

В Анталії досить багато рейсів з України, але як правило всі вони припускають пересадку в Стамбулі, Анкарі та інших аеропортах Туреччини і Європи. На забувайте про величезну кількість чартерів.

Іноді - оптимальний варіант потрапити в Анталію - замовити тур, в який входить чартерний переліт. Якщо ви вирішите подорожувати самостійно, то пошукова система запропонує безліч комбінацій авіарейсів. Як варіант - можна долетіти в Стамбул, побути там пару днів, а потім відправиться в Анталію - ніжиться на сонечку. Такий варіант підходить для Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, Херсона та інших міст.

Вартість авіаквитків в Анталью:

  • авіаквиток Київ - Анталія - від 60 євро
  • авіапереліт Львів - Анталія - від 115 євро
  • переліт на літаку Запоріжжя Анталья - від 100 євро.

Всі рейси передбачають пересадку в Стамбулі.

Анталія

Анталія - це головний курортний місто в сонячній Туреччині. Саме тут розташований великий аеропорт, який приймає туристів з усього світу. А вже з Анталії вони відправляються по всьому узбережжю.

Головною цінністю міста є його шикарні пляжі. Всі вони усіяні розкішними готелями, магазинами, ресторанами і розважальними закладами, щоб гості міста не нудьгували ні хвилини. Анталія - ідеальний курорт в Туреччині для сімейного відпочинку, тут є прекрасні дитячі атракціони, великий Біч-Парк з водними гірками і дельфінарієм, а також зоопарк.

Це місто, в якому гармонійно поєднуються сучасні будівлі і пам'ятки історичної важливості. В Анталії туристу неодмінно потрібно побачити:

  • водоспад Нижній Дюден,
  • годинну вежу,
  • арку Адріана,
  • пройтися вуличками Старого міста Калєїчи
  • погуляти по красивому парку Карааліоглу.

Унікальний турецька колорит, висококласний сервіс, мальовничі пейзажі і свіжий морський вітер - все це є в Анталії, в місті, який чекає вас з розпростертими обіймами.

Дивіться також:

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!