Авіаквиток до Сербії

Основний аеропорт в Сербії розташований в столиці, місті Белград. Замовляйте авіаквитки саме туди, тим паче, що в Белград літають як звичайні авіакомпанії, так і лоукост. Крім того, досить жвавий аеропорт є в місті Ніс (Ніш).

Сербія знаходиться в середині Балканського регіону. У країни спільні кордони з Румунією, Болгарією, Косово, Македонією, Чорногорією, Боснією і Герцеговиною, Хорватією і Угорщиною. До речі, це дає можливість з комфортом доїхати до Сербії на автобусі з України. У багато сусідніх країн з Сербії є прямі авіаперельоти, наприклад в: Сараєво, Тирана, Бухарест, Софія, Скоп'є, Тіват, Спліт, Banja Luka, Охрид і інші.

Інші аеропорти Сербії:

  • Джяковіца,
  • Ніш,
  • Нові-Сад,
  • Слатіна.

Лоукости в Сербію

До Сербії літає лоукост wizzair, причому в два аеропорти:

  • Белград (Belgrade, BEG): Кіпр (Ларнака), Франція (Париж Бове, Basel-Mulhouse-Freiburg), Німеччина (Дортмунд, Ганновер, Карлсруе, Меммінгем/Мюнхен, Нюрнберг), Мальта, Нідерланди (Ейндховен), Швеція (Гетеборг, Мальмо, Стокгольм), Великобританія (Лондон).
  • Ніс (Ніш, Niš, INI): Франція (Basel-Mulhouse-Freiburg), Німеччина (Дортмунд, Меммінгем/Мюнхен), Нідерланди (Eindhoven), Швеція (Malmo).

Лоукостер ryanair літає тільки в Ніс (Ніш): Німеччина (Берлін, Дюссельдорф), Італія (Мілан), Словаччина (Братислава), Швеція (Стокгольм).

Якийсь час в Белград літав і easyjet. Можливо, до моменту вашого пошуку квитки будуть у продажу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!