Авіаквиток до Китаю

Китай - одна з найбільш великих і густонаселених країн світу. Навіть невелика точка на карті Китаю сьогодні цілком може виявитися містом-мільйонником. Авіаквитки в Китай головним чином можна знайти в основні міста Піднебесної, де є аеропорти:

  • Пекін;
  • Шанхай;
  • Гуанжоу;
  • Макао;
  • Гонконг.

Всередині країни аеропортів набагато більше, але саме ці беруть на себе "тягар" приймати авіарейси з Європи.

Авіаквитки в Пекін

Авіаквитки в Пекін (Beijing), столицю Китаю можна замовити на сайті. Як правило рейси в Пекін коштують недорого із-за того, що це найбільший транспортний вузол в країні.

Прямі рейси можна знайти в два аеропорти:

столичний (Beijing Capital) - основний пекінський аеропорт, куди приземлюються різні міжнародні літаки з Європи, Азії та Америки. Саме стоп-овер в цьому аеропорті дає можливість 72-х годинного перебування без візи в Пекіні. Це дасть можливість побачити власними очима Велику Китайську Стіну і Заборонене Місто в Пекіні.

аеропорт Nanyuan, що приймає в основному авіарейси з різних регіонів Китаю.

Бронюйте авіаквитки в Пекін з великих світових транспортних вузлів: Москва, Торонто, Делі, Франкфурт, Нью-Йорк, Мюнхен, Париж, Дубаї, Рим, Токіо, Стамбул, Париж, Вашингтон, Барселона, Лондон та інші.

Приємною новиною будуть і прямі рейси в Пекін з Києва, Санкт-Петербурга, Мінська, Варшави, Будапешта та інших міст Східної Європи. Авіаквиток Київ-Пекін коштує від 300 доларів, а з Москви - і того менше. Причому на Москві і Пітері рейси з Росії на закінчуються. Також можна долетіти до Пекіна і Китай з міст: Владивосток, Іркутськ, Ула-Уде, Красноярськ, Новосибірськ, Єкатеринбург.

Альтернативою рейсу в Пекін може бути авіаквиток в Шанхай, з якого в столицю Китаю можна доїхати на швидкісному поїзді, але як правило рейси в Пекін коштують дешевше.

Авіаквитки в Шанхай

Авіаквитки в Шанхай  не менш популярні, ніж в Пекін. І ті, і інші ви зможете замовити на сайті. Суттєва відмінність у тому, що з України в Шанхай (на момент перевірки) немає прямого рейсу, але з пересадками їх досить багато.

У той час як з Європи в цілому, а також Росії та багатьох міст Азії купити авіаквиток в Шанхай не становить праці. Інша справа, що квитки, як правило, вищі за вартістю, ніж у більш масштабний транспортний вузол - китайську столицю.

  • авіаквиток з Пекіна до Шанхаю - від 111 доларів.
  • поїзд Пекін-Шанхай (5-6 годин) - від $86.

Є ще звичайні поїзди, але вони в дорозі довгих 19-20 годин.

Авіаквитки в Гонконг

На сайті також можна знайти недорогі авіаквитки в Гонконг. Особливо це може бути недорого, якщо авіапереліт з Москви.

Втім, з Києва також можна знайти недорогі авіаквитки в Гонконг, хоч і з пересадкою. Здебільшого у Пекін, Стамбулі, Амстердамі та Коломбо. Система сама відшукає вигідний рейс. Квиток туди-назад обійдеться від 400 до 500 євро, приблизно.

Гонконг - один зі світових фінансових центрів і в той же час великий транспортний вузол в Азії, так що з Гонконгу є прямі авіаперельоти у всіх напрямках: Америка, Азія, Океанія, Європа. Середня вартість перельоту що з Європи, що з Америки - 350 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!