Мигія та рафтинг на Південному Бузі

Мигія - підійде для тих, хто хоче і активного відпочинку та умиротворення одночасно. Драйв, роботу м'язів, адреналін і веселощі вам подарує рафтинг на Південному Бузі, а неспішні прогулянки по мальовничих берегах, збирання запашного чебрецю, купання в неймовірно блакитному озері - місцева природа.

В останні роки стали все більшою популярністю користуватися місця активного відпочинку і подорожей по Україні, крім звичного морського узбережжя і відвідування Карпат. І Мигія (або Мигія) - одна з таких перлин, що дають казкову альтернативу. Крім улюбленого рафтингу, тут можна помилуватися на старий млин, погуляти по мальовничому узбережжю Південного Буга, а точніше - Гранітно-степовому Побужжю, що вважається місцем сили, вийти на місцевий Краж, а також купуватися в радоновому озері (затоплений гранітний кар'єр).

Рафтинг на Південному Бузі

На Рафтинг найкраще відразу їхати великою компанією. Як вже говорилося вище, можна брати участь в організації таких поїздок через групи в соціальних мережах, а також клуби активного відпочинку. Так ви точно не залишитеся без сплаву! Дуже часто сплави комбінують з іншими видами відпочинку - наприклад, йога-туром або тренінгом, що допоможе за одну поїздку отримати подвійну користь.

Мигія. Рафтинг на Південному Бузі

Варіанти покататися по порогах можна знайти і на місці, а також через спеціалізовані сайти в Інтернеті. У всіх сплавів і програм свої умови:

  • оренда обладнання,
  • харчування,
  • нічліг.

Залежно від тривалості і додаткових послуг варіюється і ціна від 90 до 630 грн на людину.

Мигія. Рафтинг на Південному Бузі

Деякі сплави включають в себе перекуси, з приготуванням їжі на багатті, інші - купання як в Південному Бузі, так і радоновому озері і різний набір проходження порогів.

Мигія. Рафтинг на Південному Бузі

Пам'ятайте, що потрібно брати два комплекти одягу, оскільки речі, в яких ви будете сплавлятися, швидше за все змокнуть до нитки!

Жити можна як в кемпінгу, так і в місцевих готелях. Уточнюйте, чи входить житло в вартість поїздки або послуги.

Доїхати в Мігію

Село Мигія знаходиться в Миколаївській області, Первомайському районі. Доїхати найзручніше на особистому транспорті, природно. А також приєднається до одного з організованих груп для активного відпочинку. Їх можна шукати через пропозиції на сайтах і соціальних мережах.

Безпосередньо в Мігію автобусом можна доїхати з Миколаєва, Котовська, Южноукраїнська, Вознесенська, Нової Одеси, Кривого Озера та інших.

Поїхати з Києва в Мігію

Громадським транспортом дістатися значно складніше. Є автобус Київ - Первомайськ. Ціна квитка на автобус Київ - Первомайськ - від 214 грн. Актуальність цін перевіряйте на конкретну дату. Рейс здійснюють кілька перевізників, тому ціни і маршрути можуть відрізнятися. Один з маршрутів виглядає так: Київ (Центральний автовокзал) - Жашків - Умань - Криве Озеро - Первомайськ. Звідти до Мигії - 10 км.

Рейс Первомайськ - Мигія обійдеться в 6 грн. І такий квиток можна замовити на сайті.

 

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!