Автобус у Миколаїв

Миколаїв колись був закритим містом через свою судностороітельной спрямованості, але сьогодні виробництво кораблів переживає не найкращі часи. Про колишню славу нагадує чудовий музей мореплавства і флоту, що входить в сотню кращих технічних музеїв світу. Ще одне безперечне достоїнство Миколаєва - кращий український зоопарк. Особливістю Миколаєва є особлива любов до кораблям, човнам, яхт, тому в той час як хлопчаки всієї України ходять в футбольні секції і на східні єдиноборства, хлопці з Миколаєва вчаться керувати маленькими вітрильними яхтами.

Автобус Київ - Миколаїв

Доїхати до Миколаєва можна на міжміських автобусах регіонального та всеукраїнського значення. Також в Миколаїв перебуває кілька міжнародних рейсів. Замовити квитки на більшість автобусом можна онлайн. Найдешевший спосіб дістатися до Миколаєва з Києва - поїзд за 125 грн. Але також є автобуси Київ-Миколаїв. Ціна проїзду з Києва до Миколаєва на автобусі - від 267 грн. Також є квитки на автобус в київський аеропорт Бориспіль. Це дуже зручно для тих, хто прилітає в найбільший аеропорт України, що знаходиться під Києвом. Ціна квитка на автобус Бориспіль - Миколаїв - 456 грн. Посадка проводитися у терміналу "Д" біля представництва Гюнсел.

Автобус Одеса - Миколаїв

Особливе місце займає автобус Одеса - Миколаїв, оскільки Одеса - головний транспортний вузол на Півдні України, незважаючи на те, що це приморське місто і курорт, а скоріше - завдяки цьому. Автобуси в Одесу є як з різних міст України, так і з Європи.

Ціна квитка на автобус до Миколаєва з Одеси - від 85 грн, в залежності від рейсу і перевізника. В дорозі пасажири автобуса Одеса-Миколаїв пробудуть 2-3 години. В середньому - 2:30, іноді 2:45.

Автобуси по Україні в Миколаїв

Автобус Очаків - Миколаїв має також велике значення для транспортного сполучення в регіоні. І справа не тільки в тому, що в Очакові перебувати чудовий музей образотворчого мистецтва, скільки в тому, що з Очакова легко потрапити на катері на Кінбурнську Косу. Іноді в продажу з'являються прямі автобуси Київ - Очаків, але в більшості випадків їхати доводиться з пересадкою в Миколаєві. Ціна квитка Миколаїв - Очаків - 52 грн. Перевірте актуальність вартості на сайті.

Автобуси по Україні в Миколаїв:

 • автобус Херсон - Миколаїв - від 44 грн.
 • автобус Кривий Ріг - Миколаїв - від 127 грн.
 • автобус Дніпропетровськ - Миколаїв - від 256 грн.
 • автобус Запорожье - Миколаїв - від 272 грн.
 • автобус Кіровоград - Миколаїв - від 150 грн.
 • автобус Чернівці - Миколаїв - від 497 грн.
 • автобус Вінниця - Миколаїв - від 304 грн.
 • автобус Умань - Миколаїв - від 160 грн.
 • автобус Черкаси - Миколаїв - від 235 грн.
 • автобус Житомир - Миколаїв - від 422 грн.
 • автобус Ізмаїл - Миколаїв - від 241 грн.
 • автобус Маріуполь - Миколаїв - від 459 грн.

На сайті можна спланувати маршрут з пересадкою, якщо прямий рейс з якихось причин не доступний. Йдеться про автобуси в Миколаїв з міст: Харків, Львів, Мелітополь, Бердянськ, Полтава, Хмельницький та інші.

Як варіант - можна звернутися в квиткову касу автовокзалу - можливо рейси існують, просто не підключені до системи бронювання онлайн.

Регіональні рейси до Миколаєва:

У Залізний Порт слід їхати через Херсон. Квитки в Криве озеро можете замовити онлайн на сайті.

Міжнародні автобуси з Миколаєва

Міжнародні автобуси з Миколаєва займають важливе місце в системі транспорту. Фактично в транспортному відношенні Миколаїв перебувати між Одесою і Херсоном, і більшість автобусів з цих міст транзитом проходять через Миколаїв. Так що навіть якщо безпосередньо з Миколаєва немає прямого рейсу - слід пошукати можливості пересадки в Одесі чи Києві. Яскравий приклад - автобус до Кишинева, в який однозначно є автобус і поїзд з Одеси, а значить з пересадкою можна доїхати і з Миколаєва. З пересадкою в Одесі можна навіть доїхати на автобусі до Грузії.

Прага - одне з тих міст Європи, з якого можна доїхати куди завгодно, в тому числі в Миколаїв. Є навіть прямий маршрут автобуса в Чехію. Вартість проїзду на автобусі Миколаїв - Прага - 2300 грн.

Автобуси з Миколаєва до Росії

До Росії також можна доїхати з Миколаєва безпосередньо автобусом.

Рейс Миколаїв - Санкт-Петербург доведеться розбити на два і змінити транспорт в Києві. Дізнайтеся більше про автобуси в Санкт-Петербург. Теж саме стосується маршрутів в Краснодар, Білгород та інші міста Росії - тільки з пересадкою в Києві чи Харкові.

До послуг пасажирів також рейс Автобуса Херсон - Владикавказ, що дає можливість доїхати до Росії з Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Нової Каховки, Херсона, Миколаєва та Одеси і прибути в російські населені пункти: Владикавказ, Нальчик, П'ятигорськ, Мінеральні Води, Ростов на-Дону та інші.

Автобус Миколаїв - Москва

Найпопулярніший напрям - столиця РФ (Російської Федерації) - Москва. Ціна квитка на автобус Миколаїв - Москва - від 1100 грн. Замовити або забронювати проїзні документи на цей рейс можна, як ви здогадалися на сайті онлайн. Процедура продажу квитка на автобус до Москви з Миколаєва займе кілька хвилин. Також на сайті ви можете знайти та інші рейси в Москву.

Автобуси з Миколаєва до Польщі

З Миколаєва до Польщі автобуси досить популярний і рейсів існує кілька, що дуже зручно для пасажирів, які планують поїздку в Європу. Не останню роль в цьому відіграє популярність бюджетних авіакомпаній в Польщі. Польські лоукост дозволяють літати по всій Європі в межах 20 євро, що дуже дешево для авіаквитків, а з огляду на, що майже у всіх великих містах Польщі є міжнародні аеропорти, які беруть бюджетні авіакомпанії, рейси з Миколаєва стають дуже цікавими.

 • автобус Варшава - Миколаїв, ціна квитка - від 918 грн.
 • автобус Вроцлав - Миколаїв, вартість квитка - від 966 грн.
 • автобус Познань - Миколаїв вартує - від 1260 грн.
 • автобус Краків - Миколаїв обійдеться - від 945 грн.

Також на сайті в продажу є й інші квитки на автобуси. Для більш детальної інформації зверніться на відповідні окремі сторінки: Миколаїв - Варшава, Миколаїв-Щецин, і Миколаїв - Вроцлав.

Автобуси з Миколаєва в Білорусь

В Білорусь також можна побудувати маршрут з Миколаєва та автобуси - найкращі помічники в цьому. На сайті легко знайти квитки на автобуси в Мінськ і Гомель, але плануйте подорож зі зміною транспорту - через Київ або Одесу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!