Автобус до Полтави

Полтава - прекрасний чистенький українське місто. Один з тих, що приходить на думку, коли думаєш про типову України. Не дивно, що автобуси тут популярний вид транспорту. Звичайно, ви можете замовити квиток на потяг Інтерсіті з Київ до Полтави, наприклад, але автобус майже в два рази дешевше! У низькій вартості і є основна причина їх популярності.

Автобуси в Полтаву з міст України

Автобуси в Полтаву є з різних міст України. Деякі квитки можна купити на сайті - інші доведеться шукати в касах автовокзалу за місцем відправлення. Хоча покупка онлайн заощадить ваш час, а значить і кошти. У тому числі на проїзд до каси.

Пам'ятайте, що будь-яка зазначена інформація повинна бути перевірена на актуальність!

 • Квиток на автобус Харків - Полтава обійдеться в 142,5 грн. В дорозі 2 години 15 хвилин. Замовити квиток можна на сайті онлайн.
 • Рейс Дніпропетровськ (нова назва міста в рамках декомунізації - Дніпро) - Полтава - від 114 грн. В дорозі пасажири пробудуть близько трьох годин двадцяти хвилин.
 • Автобус Київ - Полтава - є в наявності на сайті. Ціна квитка на автобус Київ - Полтава - 149 грн.
 • Автобус Кременчук - Полтава обійдеться від 68 грн. В дорозі - 2 години, але є рейси і на 2:30 години - все залежить від маршруту.
 • Вартість квитка на автобус Херсон - Полтава - 373 грн. Дорога займе 11 з половиною годин приблизно.
 • Автобус Кривий Ріг - Полтава перебуває в дорозі майже 5 годин і квиток коштує 194 грн.
 • Автобус з міста Черкаси в Полтаву їде сім з половиною годин. Квиток коштує 226 грн.
 • Вартість проїзду на автобусі Лубни - Постава від 78 грн за 2-2: 30 години на шляху.
 • Прямий автобус Кіровоград - Полтава їде по маршруту 6:20 годин і коштує квиток 173 грн.
 • Автобус Павлоград - Полтава, ціна проїзду за маршрутом - 292 грн.
 • Автобус Чернівці - Полтава варто 506 грн, але в шляху аж 15 з половиною годин. Кінцева в Харкові.

З рейсів, які на момент перевірки купити на сайті було не можна, можна назвати наступні міста відправлення: Суми, Запоріжжя, Бердянськ, Дніпродзержинськ, Одеса, Конотоп, Залізний Порт (хоча можна доїхати до Миколаєва, де зробити пересадку), Вінниця, Генічеськ, Скадовськ, Рівне, Бориспіль.

Якщо якогось рейсу немає в системі, це ще не означає, що його немає зовсім, оскільки не всі українські та міжнародні перевізники підключені до системи. Але їх число постійно зростає, так що перевіряти наявність рейсів ніколи не зайве.

Прямого рейсу з Львова в Полтаву немає, але завжди можна доїхати до Києва, де зробити пересадку на автобус або поїзд до Полтави. Тим часом квитки на автобуси Київ-Львів і в зворотному напрямку в продажу є. Якщо є намір поїхати в Одесу, то також слід спланувати пересадку, але краще в Дніпрі. Дніпро - найбільший транспортний вузол в Центральній Україні з якого досить легко дістатися до Чорного і Азовського моря в той же Бердянськ, Генічевск, Залізний Порт, Одесу та інші курортні міста - настільки різноманітні автобуси по Україні.

Ціна на автобусний квиток до Полтави для кожного рейсу своя. Щоб дізнатися точну вартість конкретного рейсу - зробите пошук в системі.

Цікаве про Полтаву

Полтава, а точніше область - батьківщина Юрія Кондратюка - людини, що придумав як потрапити з Землі на Місяць! Причому це був не квиток в один кінець. Дорогу для повернення додому ця велика людина також придумав і описав у своїй книзі, яку взяли за теоретичну основу американські космонавти, які здійснили висадку на Місяць. У Полтаві обов'язково відвідайте музей космонавтики! А також авіамузей на території військової частини - домовляйтеся про відвідування з екскурсоводом, оскільки військова частина діюча. Зате можна відвідати кабіни літаків.

Обов'язково прогуляйтеся по центру міста. Огляньте садибу Котляревського білу альтанку і сфотографуйте біля пам'ятника полтавським галушкам! День, проведений в Полтаві запам'ятатися надовго.

Регіональні автобуси в Полтаву

Також можна перевірити наявність автобусних квитків на регіональні рейси по Полтавській області та сусіднім. Наприклад за такими напрямками: Миргород, Кирилівка, Охтирка, Диканька, Лохвиця, Багачка, Санжари, Пірятин, Нікополь, Чутове, Хорол, Ніжин, Лебедин, Буланово, Алмазний. Лише деякі квитки з перерахованих можна купити на сайті, решта потрібно шукати за місцем направлення рейсу. Продаж квитків на регіональні автобуси в Полтаву здійснюється на рейси:

 • автобус Миргород - Полтава, ціна за квиток на автобус до Полтави - від 57 грн, в дорозі 1:40 - 2:30, залежно від рейсу.
 • автобус Диканька - Полтава - від 22 грн, 45 хвилин в дорозі.
 • автобус Лохвиця - Полтава - від 115 грн за квиток і 3:25 в дорозі.
 • автобус Пірятин - Полтава - від 100 грн і 2: 45-3: 20 в дорозі в залежності від рейсу.
 • автобус Нікополь - Полтава, ціна квитка на автобус до Полтави - від 188 грн.
 • автобус Хорол - Полтава - від 69 грн і майже дві години в дорозі.

Міжнародні автобуси в Полтаву

Міжнародні автобуси в Полтаву є як прямі, так і з пересадками. На сайті легко відшукати рейси в Польщу, Чехію, Німеччину, Росію і Білорусь.

Автобуси в Росію з Полтави

Дуже цікавий рейс Москва - Полтава. Автобус з Полтави до Москви є прямий. Вартість квитка на нього - 857 грн. Місце відправлення - Центральний полтавський автовокзал, а прибуття в Москву - Щелковский автовокзал. В дорозі автобус з пасажирами пробуде 16:20, якщо не буде затримок на кордоні. З іншого боку квиток на прямий автобус до Росії купувати зовсім необов'язково, тим більше коли рейс автобуса Харків-Москва майже в два рази дешевше - 461 грн. А до Харкова можна доїхати менш ніж за 150 грн. Тобто навіть якщо використовувати автобуси, а не електропоїзди, які ще дешевше, то заощадити можна значні для України кошти.

З Полтави можна доїхати і в інші російські міста зокрема завдяки рейсу автобуса Київ - Сочі, який проходить через Полтаву. Так квиток Полтава - Краснодар обійдеться в трохи більше ніж 1500 грн. В дорозі - більше 25 годин. Зупинка в Краснодарі біля пам'ятника Катюші. Квиток з Ростова-на-Дону обійдеться в 1070 грн і 21 годину в дорозі. Маршрут автобуса Київ - Сочі: Сочі - Лазаревське - Туапсе - Джубга - Краснодар - Ростов-на-Дону - Харків - Полтава - Пирятин - Бориспіль - Київ. Кому цікаво - в Сочі їхати майже тридцять три години за 1800 грн.

Автобуси до Польщі з Полтави

Дуже затребувані автобуси в Полтаву і з неї автобуси до Польщі. Основні міста: Варшава, Краків, Вроцлав, Щецін, Познань. Звичайно ж, в першу чергу в великі міста, які як Варшава і Краків. Але тим не менше рейс в Щецин з Полтави також можна купити на сайті, як і в інші Польські міста. Власне автобуси в Щецин проїжджають Варшаву, як і всі маршрути по північній частині Польщі, в тому числі і з Варшави. Проте на сайті можна купити або забронювати квитки на:

Також можна замовити квитоки на автобуси: Полтава-Щецин, Полтава-Познань, Полтава-Бідгощ.

Автобуси в Чехію з Полтави

З Полтави можна доїхати і до Чехії і є навіть прямі автобуси. Шукайте недорогі варіанти проїзду на сайті. У продажу є прямий квиток з Полтави в Прагу, але часто вигідніше їхати з пересадкою в Києві або навіть Львові. Економія на автобусних квитках дуже суттєва!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!