Автобус по Україні

Автобус в Україні часто незамінний вид пасажирського регулярного транспорту, особливо коли відсутні квитки на потяги та електрички. Ціна квитка на автобус порівнянна з вартістю з/д квитка на аналогічну відстань, але як правило автобусних рейсів набагато більше і вони гнучкі. І в цьому головна перевага автобусів над потягами! Продаж квитків на автобуси по Україні відбувається онлайн, що дуже зручно!

Порівняйте вартість проїзду по Україні на нашому сайті! Форма вгорі - відмінний засіб для планування подорожей!

Також автобуси по Україні, а точніше всередині країни, як правило, швидше. Теж саме можна сказати і про міжнародні автобуси. Виняток тільки автобус Київ-Москва - він набагато довше аналогічного поїзда але і в три рази дешевше.

Якщо порівнювати автобуси в регіоні Україна з поїздами Інтерсіті (хюндай), по останні швидше, але і значно дорожче. Так що в кожному конкретному випадку потрібно порівнювати всі варіанти і вибирати кращі. Тим більше, коли забронювати і купити квитки можна онлайн, так що пошук займе мінімум часу.

Купуйте квитки на автобуси-лоукости по Європі.

Вартість квитків на автобуси по Україні

Ціна квитків на автобуси в Україні може порадувати!

Перевіримо ціни квитків на найпопулярніші рейси зі столиці України, Києва:

 • автобус Київ - Львів - від 280 грн.
 • автобус Київ - Одеса - від 267 грн.
 • рейс Київ - Харків - від 277 грн.
 • автобус Київ - Дніпро - від 262 грн.
 • автобусний рейс Київ - Миколаїв - 304 грн.
 • автобус Київ - Маріуполь - 520 грн.
 • автобус Київ - Херсон - від 478 грн.
 • рейс Київ - Запоріжжя - 377 грн.
 • автобус Київ - Кіровоград - від 220 грн.

Цими містами перелік не обмежується, хоча купують квитки на автобуси Київ-Одеса і Київ-Львів дуже часто. А ось маршрут Київ-Дніпропетровськ найбільше воліють здійснювати на поїзді, хоча прямий автобус в цьому напрямку теж є. На сайті можна замовити квиток навіть Київ-Суми, Київ-Черкаси, Київ-Чонгар якщо є необхідність. А вона є, оскільки для Сум Київ - головний пересадочний пункт.

Крім того, зі столиці часто шукають квитки в локальні цікаві місця. Так часто купують квитки до Білої Церкви (поїздка від 47 грн.) Або Умань (автобусна подорож Київ-Умань в одну сторону обійдеться від 84 грн.), Щоб оглянути місцеві парки. Також багато хто хоче відвідати Переяслав -Хмельницький заради місцевого етнографічного музею або їдуть на інший берег Дніпра, до Канева, щоб побувати на могилі Кобзаря. Квитки можна купити як онлайн, так і на автостанції відправлення. Якщо говорити по Умань, то краще шукати квитки на автостанції "Дачна", а в Канів, Корсунь-Шевченківський або Ржищів автобуси відправляються з АС "Видубичі".

Не менш цікавою може виявитися вартість зі Львова, особливо щодо курортів в Карпатах:

Але покваптеся! Квитки на курорти швидко розкуповують!

Варіантів проїзду в різні міста багато, але раніше можна було купити квиток на автобус тільки в одну сторону в касі, а тепер українські перевізники підключаються в приватному порядку до міжнародних систем бронювання, які продають електронні квитки на автобуси (технологія продажу авіаквитків). Тепер з будь-якого населеного пункту можна купити квитки на автобуси по Україні незалежно від обраного напрямку на мінімум два місяці вперед (стандартна глибина продажу) за цінами перевізника.

Квиток на автобус по Україні можна не тільки купити але і забронювати, причому безкоштовно, в чому можна переконатися негайно! Скористайтеся системою бронювання автобусних квитків, щоб замовити вільне місце на рейс, який вас цікавить через пошукову систему на початку сторінки!

Транспортні вузли України і великі міста

Більшість рейсів здійснюються з головних транспортних вузлів України:

 • Київ - столиця України і цілком природно, що Київ - це головний транспортний вузол країни в тому числі і щодо автобусів.
 • Львів - транспортний хаб на заході України, звідки краще повідомлення по західним областям, а також через Львів проходять багато рейсів до Європи. Автобуси зі Львова представляють собою значну мережу як внутрішніх, так і міжнародних рейсів.
 • Дніпропетровськ - паличка-виручалочка в транспортному відношенні для центральної України. З Дніпропетровська легко доїхати до більшості міст в центрі України.
 • Харків - важливе місто на заході. Особливо Харків важливий для сусідніх областей.
 • Одеса - безсумнівний лідер для транспорту на півдні країни. Крім усього іншого Одеса - велике портове місто. Також з Одеси в багато інших міста автобус - єдиний вид транспорту, оскільки залізничні колії просто відсутні.

Сила регіонального транспорту в тому, що рейси не вимагають пересадки в великих транспортних вузлах. Деякі навіть повністю хочуть виключити зі свого життя великі міста. Наприклад, пересадку в Східній і Центральній Україні не обов'язково робити в Дніпропетровську чи Харкові, адже можна купити квиток на автобус до Полтави, скажімо, або будь-який інший місто, якщо не на прямий рейс між пунктами призначення.

На сайті можна знайти квитки в різні невеликі українські міста і селища: Шепетівка, Южноукраїнськ та інші.

Интересные направления: Чернигов.

Автобусом до моря

Поїхати автобусом до моря - завжди непогана ідея. І мова не тільки про Одесу!

В останні роки, якщо говорити про морських курортах, то не останню роль відіграє автобус до Очакова, адже саме з цього міста є катера на Кінбурнську Косу. У сезон в усі дні окрім середи рейс їсти тричі на день, але обслуговує напрямок приватна, а не державна фірма, тому наявність рейсу уточнюйте. Звичайно, в разі, якщо є прямий автобус до Очакова, а якщо немає, то слід зробити пересадку. Купуйте квитки на автобуси в Миколаїв, звідки в Очаків доїхати дуже просто і швидко. По дорозі можна заїхати в Вознесенськ.

Відмінна ідея зробити зупинку в Новій Каховці, де море непогано замінює купання в джерелах, а доповнює дегустація натуральних сухих вин Князя Трубецького.

Якщо ви хочете відпочити на Азовському морі, на Арабатській стрілці, наприклад, то можна знайти квиток на автобус в Генічеськ. Поїзд - хороша альтернатива, але він сезонний.

На сайті також можна замовити квитки на автобуси в Ізмаїл, хоча поїзд Київ - Ізмаїл може скласти конкуренцію. Багатьом буде цікаво дізнатися, що з Ізмаїла можна доїхати і до Москви, і до Пітера, а також - Бухарест.

У продажу є квитки на автобуси Київ - Коблево. Рейси проїджають міста такі, як Криве Озеро та інші.

Міжнародні автобуси з України в Європу

З України їздять міжнародні автобуси і в Європу. На сайті можна знайти квитки в багато країн, причому в більшості випадків це прямі рейси. З Києва можна отруїтися в Польщу, Чехію, Німеччину, Італію, Росію, Білорусь та багато інших. Зі Львова вибір ще більше.

Особливо популярні автобусні маршрути з Львова: Варшава, Краків, Вроцлав, Познань, Катовіце, Люблін, Перемишль та інші. Але це не дивно, оскільки до кордону з Польщею всього-нічого, а це найбільші або зручні міста на шляху. Як правило, вони не є кінцевим пунктом подорожі, хоча буває по-різному. Так що якщо говорити про автобуси в Польщу, то тут лідери по відправлень Львів і Луцьк. А також варто згадати Ковель.

А ось з Ужгорода можна одно зручно поїхати як в Угорщину, так і знайти дешевий автобус до Словаччини. Так, наприклад, з Ужгорода чи Мукачева ходять прямі автобуси в Кошице менш ніж за 10 євро! Автобуси в Чехію, також в основному замовляють зі Львова, але це не означає, що рейсів з Києва немає. Просто багато хто воліє зробити пересадку, щоб якийсь час відпочити у Львові.

Легко знайти рейси з важливих транспортних вузлів, як Житомир.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!