Автобус до Очакова

Очаків - невелике містечко на Дніпровському затоці, куди можна доїхати на автобусі як з Миколаєва, так і з Одеси. Ціна квитка на автобус до Очакова залежить від рейсу, але всі доступні в системі актуальні. На сайті можна як купити квиток, так і забронювати його.

Доїхати з Очакова на Кінбурнську косу

Очаків цікавий ще й тим, що з нього відправляються кораблі на Кінбурнську косу. Якщо ви хочете відпочити на морі і екологічному місці, то Кінбурнська Коса - як раз для вас. Пам'ятайте, що природу коси потрібно берегти - НЕ смітіть, не мийте хімією. Жити на Кінбурнській косі можна як на базах відпочинку, так і Кінбурн кемпі - прямо на березі Чорного моря. Дістатися на Кінбурнську косу можна з Очакова, з причалу №333-Л. Врахуйте, причал з середу вихідний - судів не буде. Зазвичай човен на косу їсти тричі на день, але наявність рейсу потрібно уточнювати по телефону - 067-795-24-07, Леонід.

Місце прибуття на Кінбкрнскую косу с. Покровське (Покровські хутори або Римби) причал недалеко від магазину.

Читайте докладніше про Кінбурн!

Інші автобуси в Очаків

Популярні автобуси в Очаків:

 • автобус Миколаїв - Очаків. Квиток на автобус з Миколаєва до Очакова коштує 52 грн. В дорозі півтори години. Квитки на автобуси в Миколаїв також можна замовити на сайті.
 • рейс з Одеси до Очакова обійдеться від 112 грн, але перевізники і тарифи Одеса-Очаків є різні - будьте уважні. В дорозі - 2:35.
 • прямий автобус Київ - Очаків то з'являється, то зникає. Найкраще купити квиток на поїзд до Миколаєва, а там пересісти на автобус до Очакова.
 • прямий автобус Дніпропетровськ - Очаків є по суботах за 305 грн в одну сторону. В дорозі 9 годин.
 • автобус Кривий Ріг - Очаків їде 6 годин і коштує 201 грн. Дивіться квитки на суботу.
 • квиток на автобус Вінниця - Очаків обійдеться пасажиру в 350 грн і 15 годин життя в автобусі. Подумайте, як провести їх з користю.
 • автобус Вознесенськ - Очаків - 120 грн і майже 4 години.
 • автобус Южноукраїнськ - Очаків - 141 грн.

Щоденний автобус Вінниця - Очаків має наступний маршрут: Вінниця - Немирів - Брацлав - Тульчин - Тростянець (Великомихайлівський р-н) - Ободівка (Вінницька обл.) - Баланівка - Бершадь - Джулинка - Гайворон (Кіровоградська обл. - Ульяновка (Кіровоградська обл.) - Ульяновка (Кіровоградська обл.) - Криве Озеро - Первомайськ (Миколаївська обл.) - Южноукраїнськ - Вознесенськ - Нова Одеса - Миколаїв - Очаків.

Деякі прямі рейси до Очакова просто незручні, тому слід зробити пересадку:

 1. Київ-Миколаїв-Очаків: з/д квиток + автобус за 52 грн.
 2. Кіровоград-Миколаїв-Очаків: З Кіровограда до Очакова замовити проїзд онлайн безпосередньо теж не вийде, зате є квиток на прямий автобус Кіровоград-Миколаїв від 150 грн. Перевірте з/д квитки. З Миколаєва до Очакова можна доїхати дуже швидко.
 3. Херсон-Миколаїв-Очаків: З Херсона до Очакова також доведеться їхати через Миколаїв. Автобус Херсон - Миколаїв коштує від 42 грн і в дорозі 1:20.

Деякі квитки на автобуси просто важко купити за Інтернет, хоча на місцевому рівні немає ніяких складнощів. Наприклад, доїхати з Коблево в Очаків. У будь-якому випадку охопити всі пропозиції від автобусів по Україні практично неможливо - їх дуже багато.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!