Автобус Київ - Умань

Умань - чудовий напрямок для подорожі вихідного дня, тим більше, що поїздка коштуватиме дешево. Умань відоме своїм дендропарком Софіївка, куди приїжджають на екскурсії гості з усієї України. Автобус Київ-Умань з'єднує два міста, причому гарантує низьку вартість проїзду. Ціна квитка для однієї людини на автобус з Києва до Умані - приблизно 84 грн.

Обов'язково уточніть, чи не було зміни тарифів та наявність квитків - найактуальніша вартість вказана в системі, що дозволить вам точніше зорієнтуватися, дізнаючись актуальний бюджет поїздки. Автовокзал, куди прибуває і звідки відправляється автобус Київ - Умань можна уточнити на сайті. Багато можливостей сьогодні доступні пасажирам в Інтернеті. Зокрема, купівля та бронювання квитків. Чудово, що сайт, який продає квитки на автобуси дозволяє економити гроші і час пасажирів, які живуть далеко від автостанцій, автовокзалів і автобусних кас.

Для багатьох пасажирів рейсу дуже зручний продаж квитків Київ - Умань онлайн. Спочатку потрібно знайти потрібний прямий рейс в системі по заданих параметрах. Найзручніший на ваш погляд автобусний квиток потрібно або купити, або тимчасово забронювати. Важливо вказувати справжні ім'я та прізвище (для міжнародних рейсів - латиницею, як в закордонному паспорті). Перевірте електронну пошту (e-mail) відразу після бронювання, куди має надійти лист з інструкціями до оплати і контактними даними технічної підтримки. Якщо оплатити квитки картами Visa і Master Card, то зарахування відбудеться миттєво, а також на електронну пошту надійде e-ticket. Дає право на посадку роздрукований квиток (посадковий талон) і паспорт. Онлайн можна і замовити і оплатити квитки на автобуси з Києва до Умані в той час як по телефону - тільки забронювати.

До Умані можна дістатися на рейсі Київ - Кропивницький.

Популярні рейси

Доступний вид пасажирського транспорту - автобуси по Україні. З багатьох великих міст є регулярні автобуси до Києва. Важливу роль у транспортній системі відіграють і місцеві, регіональні вузли. Так на Півдні це звичайно ж Одеса, на Заході - Львів, на Сході - Харків, а в центрі - Дніпропетровськ. З міст і сіл Західної України, як правило, є автобуси:

  • до Львова,
  • також як в Дніпропетровськ
  • або Одесу з Центральної та Східної.

В системі є рейси Київ - Умань, на які можна замовити квиток. Відчутно дешевше замовлення здійснювати без посередників. Знайдіть на сайті квитки Київ-Умань, Київ - Трускавець, Київ-Кіровоград, Київ-Новоархангельськ. Вони є в системі онлайн-продажів.

Також можете придбати квитки до Польші чи навіть Італії з Умані: Умань-Гожув, Умань-Лешно, Умань-Люблін, Умань-Познань, Умань-Варшава, Умань-Вроцлав, Умань-Удіне та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!