Автобус Київ - Одеса

Одеса - дуже популярний напрям, і влітку знайти дешеві квитки до Одеси непросто. Ціна квитка на автобус Київ-Одеса становить від 300 грн. Квитків з Києва часто просто немає в наявності. У таких випадках потрібно розглядати інші можливості швидко і дешево дістатися до Одеси.

Ціна поїздки в Одессу з Києва

Розглянемо скільки коштує доїхати до Одеси на автобусі і інших видах транспорту і як довго їхати до Одеси. Порівняємо ціни на пасажирський транспорт в Одесу:

 • автобус Київ-Одеса - від 300 грн.
 • поїзд, плацкартний вагон, ціна - від 125 грн.
 • поїзд купейний вагон, вартість - від 282 грн.
 • поїзд, вагон класу люкс (СВ) коштує від 675 грн.
 • поїзд Інтерсіті, 2 клас, ціна проїзду - 228 грн.
 • швидкісний Інтерсіті, 1 кл. - від 414 грн.

Тривалість поїздки в Одесу:

 • автобус перебуває в дорозі від 6 годин.
 • поїзд швидкісний Інтерсіті знаходитися в дорозі - 7 годин.
 • поїзд № 105К Київ - Одеса (є вагони тільки купе і люкс, але немає плацкарта) витрачає на дорогу - 9:25 годин.
 • поїзд Київ - Одеса (плацкарт від 125 грн) через Гребінку їде в Одесу найдовше - 13 годин.

Якщо ви вибрали потяг, то купити квитки можна і на нашому сайті, або забронювати з/д квиток на сайті Укрзалізниці, що як правило, дешевше. На сайті також є англомовна і російськомовна версія для зручності пасажирів.

Подорож до Одесси

Одеса, а точніше розташування міста, досить зручні для автобусної поїздки. Автобус до Одеси - найшвидший вид пасажирського транспорту в цьому напрямку. Автобусне подорож до Одеси триватиме всього 6 годин, до той час як потяг, навіть швидкісний їде довше.

Як видно з добірки за відсутності плацкартних квитків, автобусний проїзд може вважатися швидким і відносно дешевим видом транспорту в Одесу. Звичайно, бажано все тарифи перевірити онлайн в інтерактивному режимі на конкретну дату.

Поїздка до Одеси - ідея класна, особливо в теплу пору року! Зараз Одеса і Одеська область стала центром морського відпочинку для України і відвідуваність цього міста б'є всі рекорди, тому квитки на стільки популярні автобуси часто відсутні в продажу. Хороша альтернатива - поїзди Інтерсіті, квитки на які можна замовити на цьому сайті, натиснувши закладочку "поїзда", квиток на сайті Укрзалізниці.

Вартість квитка на автобус Київ - Одеса можна легко перевірити в розділі сайту квиток на автобус і вона зазвичай становить близько 250-350 грн. Ціна, зазначена в системі відповідає тарифам перевізника. Комісія закладена всередині квитка на витрату по реалізації, причому не важливо, продала чи квиток автостанція, або Інтернет система. Інтернет економить час і гроші на дорогу, бо окремо за квитками Київ - Одеса на автовокзал більше їхати не потрібно і це здорово! Заради експерименту можна зателефонувати в касу і дізнатися, скільки коштує проїзд Київ - Одеса. Автобуси, що курсують з Києва до Одеси, дотримуються чіткого графіка.

Обов'язково прогуляйтеся по Одесі, зайдіть в магазинчики і кафе. Дуже здорово взяти участь про одному з місцевих фестивалів на березі моря. Відмінний приклад - фестиваль езотерики і позитивного творчості "Казкове місто".

На сайті будь-хто може купити квиток Київ-Одеса без особливих складнощів. Технологія електронний квиток давно апробована на більш складній галузі - так весь світ давно купує авіаквитки. Авіаквитки в Одесу також можна знайти через пошукову систему на сайті.

Купівля онлайн автобусних квитків - зовсім нескладне завдання і з нею впорається будь-хто. Дані про пасажира потрібно вказувати вірні, причому для внутрішніх рейсів можна заповнювати форму кирилицею, а для міжнародних - латиницею. Електронна адреса та контактний телефон повинні бути актуальними. Навіть якщо ви просто бронюєте квиток, дані, які ви вносите записуються в список реальних пасажирів перевізників, тому пишіть правду. Не терпить помилок і вказівку електронної пошти, оскільки саме на вказаний ящик прийде як підтвердження броні з повною інформацією і будуть вказані контакти, так і підтвердження оплати і сам електронний квиток на автобус з Києва в Одесу, що дає право на посадку. Продаж автобусних квитків піддалася автоматизації і тепер може відбуватися цілодобово, без взаємодії з оператором, адже вся інформація доступна на сайті, в тому числі і по знижкам, акціям, маршрутами і вартості, але якщо Вам потрібно обговорити деталі, ви можете зателефонувати в контакт-центр перевізника. Вибір рейсів оптимальний і підтверджений багаторічним співробітництвом з компанією, яка надала сучасну форму для пошуку. Сайт інформує - як подорожувати самостійно, а партнерські системи підшукують кращі варіант.

До Києва, а що важливіше з Києва також можна доїхати на автобусах, що курсують по Україні: Одеса, Львів, Харків, Хмельницький, Бердичів, Житомир, Бориспіль (місто), Бориспіль (аеропорт), Полтава, Миколаїв і багато інших автобуси по Україні.

Рейси з Одеси

Автобуси з Одеси, популярні рейси і вартість квитків:

 • автобус Одеса - Маріуполь, ціна квитка - від 508 грн.
 • автобус Одеса - Херсон - від 120 грн.
 • автобус Одеса - Миколаїв - від 85 грн.
 • автобусний маршрут Одеса - Ізмаїл - 159 грн.
 • рейс Одеса - Запоріжжя - 362 грн.
 • автобус Одеса - Дніпропетровськ - 368 грн.
 • автобус Одеса - Кривий Ріг - 258 грн.
 • автобус Одеса - Умань - від 157 грн.
 • автобус Одеса - Каховка - від 191 грн.

Також є рейси автобусів в: Харків, Іллічівського, Львів, Луганськ, Мелітополь, Чернівці, Березівка, Житомир, Первомайськ, Вінниця, Нікополь, Хуст, Євпаторія, Черкаси, Ширяєве, Кіровоград, Вознесенськ, Чернігів, Кривий Ріг, Красноармійськ, Хмільник, Енергодар , Рені, Белгррод-Бнестровскій, Арциз. Якщо ви не знайшли потрібний квиток в системі, то можна зателефонувати на автовокзал і уточнити можливість покупки в касі.

Автовокзали Одеси

Автовокзалів і автостанцій у Одесі кілька:

 • автостанція на привокзальній площі;
 • автостанція Привоз;
 • автовокзал Південний.

Тому будьте гранично уважні при виборі рейсу!

Міжнародні автобуси з Одеси

Міжнародні автобуси з Одеси - цікавий напрямок транспорту для приморського міста. Проте Одеса може похвалитися наземним транспортним сполученням з декількома країнами. Наприклад, з Росією, Молдовою, Румунією і Болгарією. А також з Одеси можна купити онлайн квитки на автобуси до Польщі і на автобуси до Чехії!

З несподіваних міжнародним маршрутів рейс Одеса - Єреван - 2527 грн. Маршрут прямування: Одеса (20:00, з/д вокзал) - Миколаїв - Херсон - Мелітополь - Запоріжжя - Дніпропетровськ - Харків - Шебекіно - Росош - Шахти - Ростов-на-Дону (Росія) - Кущевська - Тихорецьк - Краснодар - Кропоткін - Армавір - Невинномиськ - Мінеральні Води - П'ятигорськ - Нальчик - Владикавказ (Росія) - Тбілісі (Грузія) - Єреван (Вірменія). Вартість проїзду Одеса - Тбілісі - 2316 грн.

Автобуси з Одеси в Россію

Рейси з Одеси до Росії. В першу чергу ми говоримо про щоденному маршруті автобуса Одеса - Москва. Ціна проїзду невисока. Замовити квиток на міжнародний автобус онлайн можна на сайті Free Travel. Також пасажирів часто цікавлять такі напрямки як Санкт-Петербург, Краснодар, Ростов-на-Дону, Сочі і навіть П'ятигорськ. Якщо ще в Пітер, Кваснодар, Ростов з Одеси доїхати можна, то в Сочі квиток потрібно шукати на автовокзалі або автостанції.

Особливість рейсу до Пітера - автобус не робить зупинку в Москві, зате проїжджає Псков.

Рейси з Одеси в Модлову, Білорусь, Болгарію

Автобуси в Молдову представлені маршрутом до Кишинева і в Тирасполь. Ціна квитка з Одеси в Кишинів - від 148 грн. Зупинку в Тирасполі роблять тільки деякі рейси. Вартість від 96 грн.

Не менш затребувані квитки в Білорусь. Можливо через Чорного моря. Лідери продажів тут Мінськ і Гомель. Часто купують квитики Одесса - Гомель і навпаки.

У Болгарію лідери по затребуваності автобуси в Софію, Варну, а ось в Бургас - куди меншою мірою.

Ціна квитка на автобус Одеса - Софія - від 1102 грн. Що примітно автобус з Одеси в Софію перебуває в центр міста до пам'ятника Васіл Левскі. Квиток на автобус Одеса - Варна коштує від 630 грн.

Приватні перевізники також можуть доставити прямо в Стамбул, втім, з місцевого аеропорту літає прямий рейс до Стамбула, що набагато швидше, а за вартістю майже однаково. Прямий автобус Одеса - Бурарест також обійдеться від 630 грн., В залежності від рейсу!

Автобуси в Чехію та до Польщі з Одесси

На сайті також можна купити квитки в Чехію і до Польщі:

Замовляйте на сайті квитки з Одеси до Польщі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!