Автобус Одесса - Москва

Одеса - Москва - той напрямок, де автобус може бути відмінним варіантом потрапити на місце. Ціна квитка на автобус Одеса - Москва - від 990 грн. або від 2190 російських рублів. В дорозі пасажири проведуть близько 23 годин, що логічно, враховуючи відстань.

Маршрути автобусів у Москву через Одесу:

Тобто рейс з Херсона через Одесу по суті дозволяє замовити квитки, наприклад Миколаїв-Москва, ну і звичайно - Херсон-Москва.

Нестандартний спосіб дістатися до Москви з Одеси - поїздка через Кишинів, з яким є пряме авіа та ж / д сполучення. Поїздка буде виглядати так:

  • поїзд Одеса - Кишинів;
  • авіаквиток Кишинів-Москва.

Вартість такої подорожі уточнюйте через систему.

Автобуси в Москву

Міжнародний автобус в Москву - найвигідніший, якщо не сказати найдешевий спосіб дістатися до Росії. Звичайно, якщо мова йде про рейс Київ-Москва. Але з Одеси і Херсона є свої міжнародні рейси, які більш вигідні за всіма параметрами жителям Півдня України. Так що є два варіанти:

  • прямий автобус, щоб дістатися до Москви,
  • або ж запланувати пересадку в тому ж Києві.

Очевидно, що рейсів з України до Росії більш ніж достатньо і квиток на автобус до Москви можна замовити з багатьох міст: з того ж Житомира, Маріуполя або Харкова. Вибирайте ті, що вам симпатичні, зручні і вигідні.

Автобус в Росію дешевший, ніж авіаквиток до Росії, але з огляду на те, що зараз прямих авіарейсів немає, то різниця в часі між переїздами - не така вже й помітна.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!