Автобус до Россії

Автобус - найдешевший вид транспорту в Росію. В якості альтернативи також можна розглядати потяги. А ось з авіаквитками можуть бути проблеми або будуть пропонувати рейси з пересадками.

  1. Незважаючи на те, що автобус Київ-Москва їде довше за потяг до Москви, коштує квиток на автотранспорт майже в три рази дешевше, ніж залізничний квиток.
  2. Ціна квитка на автобус Київ-Москва - близько 550 грн. А іноді можна знайти і за 470 або 500 грн. Тут вже від пропозицій автобусних перевізників залежить, скільки буде коштувати поїздка.
  3. Також можна доїхати з України в Росію і до інших населених пунктів: Санкт-Петербург, Курськ, Калуга, Перм, Орел, Волгоград, і навіть П'ятигорськ і Владикавказ.

Автобус до Росії, особливо якщо ми говоримо про автобусі до Москви - найдоступніший вид транспорту, але така поїздка за часом буде менше виграшною, ніж авіаквиток до Росії. Ситуація ускладнюється тоді, коли Москва - не кінцевий пункт прибуття і має бути ще подорож самою Росією.

Одна проблема, що сьогодні прямі перельоти Україна-Росія не здійснюються. Переконатися або спростувати це твердження можна онлайн - перевіривши наявність квитків на літаки Київ-Москва в системі. Як правило перельоти можна знайти, але з пересадками. Як варіант, можна розглядати поїзд або автобус до Росії, або ж автобус до Білорусі з подальшою пересадкою на інший вид транспорту.

Замовляйте квитки на автобус до Самари.

Автобуси в Москву з України

Автобуси з України в Москву є різні і переважно вони роблять зупинку в Києві, що означає, практично будь-який рейс з України до Москви дозволяє купити квитки на автобус Київ-Москва.

На сайті легко відшукати такі квитки з інших українських міст, в тому числі такі: Донецьк-Москва, Одеса-Москва, Чернігів-Москва, Херсон-Москва, Житомир-Москва, Запоріжжя-Москва, Чернівці-Москва, Вінниця-Москва, Умань-Москва, Миколаїв-Москва, Енергодар-Москва.

Безсумнівно, дуже популярні і затребувані рейси зі Східної та Центральної України, такі як Харків-Москва і Дніпро-Москва, оскільки сполучення між великими містами - це дуже важлива частина їх розвитку, як з боку України, так і з боку Росії.

Замовити квиток на прямий рейс із Запоріжжя до Москви іноді не просто - він цілком може бути відсутнім в наявності. У такому випадку варто замовити квиток на автобус до Києва, Харкова, Дніпропетровська чи вчинити нестандартно - пересісти на автобус Маріуполь-Москва.

Автобус до Санкт-Петербургу

Квитки на автобус до Санкт-Петербурга дуже недорого можна купити не тільки з Москви. До речі, ціна квитків Москва-Пітер - від 840 рублів. Санкт-Петербург одне з тих міст, звідки можна купити квиток на недорогий міжнародний автобус з Росії.

Дуже зручно добиратися до Фінляндії і Естонії (країни ЄС та Шенгенської зони). І в першу чергу мова піде про Таллінн. Рейсовий автобус Санкт-Петербург - Таллінн коштує від 1059 російських рублів або 10,50 євро, якщо купувати квитки заздалегідь. Звичайно, є тарифи і більш високі, тому, якщо ви не бажаєте переплачувати, то варто купувати квитки завбачливо хоча б за місяць.

Автобуси в Санкт-Петербург з України

Автобуси в Санкт-Петербург також представлені на сайті. Наприклад, 24-х годинний рейс зі столиці України Києва в Санкт-Петербург коштує від 1000 грн. Але є пропозиції і менш вигідні. Автобуси в Санкт-Петербург також є з Одеси, Маріуполя, Умані та навіть Ізмаїла. Але слід зауважити, що дістатися до Санкт-Петербурга можна і з пересадкою в Москві, а не тільки на прямому автобусі. На сайті є прямий і досить недорогий автобус Київ - Санкт-Петербург - квиток за 21 годину в дорозі коштує всього 1000 грн. (В російських рублях - 2758) і автобус їздить в середу, суботу та неділю. Маршрут почнеться одразу в Одесі. Щоденний автобус до Пітера коштує майже в 2 з половиною рази дорожче, зате має систему знижок.

Важливою транспортною ланкою для обох держав є прямий автобус між великими портами Росії та України, а точніше між Одесою і Санкт-Петербургом. Автобус перебуває в дорозі28 годин і проїжджає через Київ. Ціна квитка на автобус Одеса-Санкт-Петербург - 1300 грн. Точніше дивіться в системі. Цей рейс дуже важливий не тільки для відпочиваючих в Одесі, а й для російських і українських моряків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!