Автобус до Санкт-Петербургу

Автобус в Санкт-Петербург - це справжня подорож, оскільки шлях досить довгий. Навіть з Києва автобус на місце призначення їде досить довго. Та й взагалі, Північна столиця Росії розташувалася досить далеко. Набагато ближче до Пітера їхати з Білорусі, ніж з України. Так що в багатьох випадках більш розумно буде приїхати до столиці Росії, а далі, скориставшись внутрішнім транспортом, дістатися до Петербурга.

Взявши одну з прогулянок з оповідачем по Пітеру, Ви переконаєтеся, що в місті мало хто народжується, але вмирає багато талановитих людей. Пітер завжди привертав красою і якоюсь поетичністю діячів мистецтва з усієї Росії. Якщо Ви хочете зануритися в атмосферу творчості і величі, побачити прекрасні палаци і послухати цікаві історії, проплисти по пітерським каналам і побачити Крейсер Аврора на власні очі, то автобус в Санкт-Петербкрг -  найбільш бюджетне і вигідне рішення.

Автобуси Петербург - Україна

Україна і Росія мають спільний кордон, так що не дивно, що автобуси курсують між багатьма великими містами, а не тільки між столицями - Москвою і Києвом. На сайті ви зможете замовити квитки на автобуси з Петербурга в Україну за напрямками: Київ, Одеса, Харків, Донецьк, Херсон, Кривий Ріг, Маріуполь, Умань, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Чернігів. Ну і звичайно з цих українських міст до Пітера (спб).

Якщо в системі немає відповідного рейсу з України в СПБ, то варто спланувати поїздку з пересадкою в популярних транспортних вузлах. Наприклад, для України це Київ і Харків (на півдні і в центрі - Дніпропетровськ і Одеса), а для Росії - Москва.

Автобус Київ - Санкт-Петербург

Автобус Київ - Санкт-Петербург можна замовити на сайті від декількох перевізників. Ціна квитка з Києва до Санкт-Петербурга - від 1260 грн. В дорозі автобус перебуває 20 годин 55 хвилин. Квиток можна зарезервувати на 24 години. Що стосується багажу, все залежить від рейсу, але на автобус за 1000 грн. можна безкоштовно взяти до 30 кг багажу (одна одиниця). Всі автобуси на Пітер в системі відправляються з центрального автовокзалу, в тому числі і автобус Київ - Санкт-Петербург.

Маршрут автобуса Київ-Пітер: Одеса (9:00, Автостанція "Привокзальна", вул. Старосенна, 1) - Одеса (9:30, Центральний Автовокзал, ул.Колонтаевская 58) - Умань - Київ - Санкт-Петербург (13:40 , Автовокзал "Північний", пл. Привокзальна, 1. (сел. Муріно)).

Є також автобус Київ - Санкт-Петербург, вартість якого 2400 Грн. Рейс щоденний. Маршрут: Київ, Автовокзал "Центральний" - Острів - Псков - Луга - Санкт-Петербург (6:20, З/Д вокзал, "Вітебський", Заміський пр. І ул.Введенскій канал). Багаж безкоштовно також до 30 кг.

Знижки на рейс для пільговиків на рейс за 2400 грн:

 • 10% Пенсіонери від 60 років;
 • 10% Студент (ISIC);
 • 10% Група від 10 чол .;
 • 10% Молодь до 18 років;
 • 50% Діти 0-5 років (тільки з батьками);
 • 50% Діти 5-12 років (тільки з батьками).

Автобус Одеса - Санкт-Петербург

Виїхати з Одеси до Пітера досить просто, з огляду на велику кількість рейсів. Найнижча ціна квитка на автобус Одеса - Санкт-Петербург - 1300 грн, на рейс, що проходить через Умань та Київ, що дозволяє замовити квитки і з цих міст. В дорозі пасажири пробудуть близько 28 годин.

Цікавий також рейс Ізмаїл-Виборг, що пропонує квиток з Одеси в Санкт-Петербург - 1539 грн. До речі, з Ізмаїла в Санкт-Петербург можна виїхати чотири рази на тиждень і квиток коштує 1900 грн. В дорозі - 35 годин.

Автобус Умань - Санкт-Петербург

Квиток на автобус Умань - Санкт-Петербург має ціну від 1200 грн. В дорозі - трохи більше доби, а точніше 24 години 35 хвилин. Можлива покупка квитка на рейс з Умані в Санкт-Петербург з відкритою датою. Автобус їздить двічі на тиждень - відправлення в суботу та неділю з автовокзалу Умані по вулиці Київська, 1.

Автобус Маріуполь - Санкт-Петербург

Автобус Маріуполь - Санкт-Петербург також пропонує місця в своєму салоні на сайті. Глибина продажу квитків на автобуси Маріуполь - Москва невелика - всього два тижні. Зате можна замовити квиток, як в Москву, так і в Санкт-Петербург з Маріуполя. До речі, квиток на прямий автобус до Пітера через Москву з Маріуполя обійдеться від 5390 рублів. В дорозі - 18 годин.

Автобуси в Санкт-Петербург з Прибалтики та Фінляндії

З Санкт-Петербурга дуже зручно їздити на автобусі по Балтійському регіону. Закономірно, що з багатьох міст Прибалтики є прямі автобуси до Пітера, як, втім і з Фінляндії. Найбільше приваблює можливість замовити квитки в Таллінн, Ригу і Вільнюс - три атмосферні прибалтійські столиці.

Квиток на автобус Санкт-Петербург - Таллінн коштує від 1059 рублів. Також ви можете вибрати і інші квитки на автобуси. Краще купувати заздалегідь, за два місяці або близько того. В цьому випадку проїзд на автобусі Санкт-Петербург - Таллінн буде коштувати дуже дешево! Альтернативою може стати, як поїзд в Талінн, так і пором, який також можна замовити і до Гельсінки. Один з популярних - круїз Санкт-Петербург - Гельсінки-Таллінн.

Трохи дорожче обійдеться квиток на автобус Санкт-Петербург - Рига, але й не дивно, оскільки столиця Латвії розташована далі від Північної столиці Росії, ніж Таллінн. Відстань має значення, і безпосередньо впливає на вартість проїзду в Ригу і Латвію загалом.

Автобуси в Росію

Міжнародні автобуси в Москву є за дуже привабливими цінами, що не характерно для іншого виду транспорту. Також ви можете знайти і інші автобуси в Росію, не тільки в Пітер. Наприклад, ви можете замовити квиток на автобус Київ - Москва, Харків-Москва або Одеса-Москва, а далі на поїзді або автобусі потрапити в Місто-на-Ниві.

По Росії також дуже популярні автобуси в Санкт-Петербург, який по суті є другим за величиною містом після Москви. На сайті, а також на автовокзалах або автостанціях можна знайти і купити квитки на автобуси і інший пасажирський транспорт з Пітера в російські міста: Білгород, Брянськ, Валдай, Волгоград, Вологда, Волосово, Виборг, Гдов, Іваново, Казань, Калінінград, Кингисепп, Костомукша, Курськ, Лодєйне поле, Новгород, Олонець, Петрозаводськ, Приозерськ, Псков, Ростов, Самара, Саратов, Смоленськ, Тверь, Тихвін, Тула, Уфа. Врахуйте, що для здійснення більшості подорожей, пасажирам треба буде зробити пересадку в Москві.

Відносно цін автобусних квитків, то варто назвати найважливіші тарифи:

 • автобус Москва - Пітер, квиток коштує від 840 російських рублів;
 • рейс Смоленськ - Санкт-Петербург - від 1560 руб;
 • Калінінград - Санкт-Петербург - від 4163 руб;
 • Тихвин - Санкт-Петербург - від 520 руб;
 • Псков - Санкт-Петербург - від 603 руб.

Також на сайті можна знайти багато інших автобусів в Місто-на-Ниві.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!