Автобус до Москви

Москва - головний російський транспортний вузол і автобуси грають в цьому не останню роль, як для внутрішнього, так і для міжнародного сполучення. Автобус - найдешевший спосіб дістатися з Києва до Москви, та й в принципі в Росію. Особливо зручно, що квиток на автобус на міжнародний рейс можна купити онлайн, а ось з поїздом таке може і не вийти - багато що залежить від того, хто здійснює транспортування і дає можливість бронювати квитки онлайн.

Квиток на автобус до Москви

Замовити квиток на автобус в Росію так само просто, як і в будь-якому іншому напрямку. Для цього необхідний доступ на сайт, де в системі можна:

 1. Вибрати напрямки поїздки, наприклад, Київ-Москва.
 2. Потім визначити дату (зверніть увагу, що в системі є можливість визначити діапазон дат, наприклад пара днів і навіть подивитися пропозиції на тиждень).
 3. Позначте валюту розрахунків (це може бути як гривня, долар або євро, так і рубль).
 4. Натискаєте кнопку пошуку.

Результатами будуть кілька рейсів, показані за датою відправлення (а не за ціною). Щоб знайти потрібний рейс - перегляньте пропозиції від усіх перевізників за вказаним фільтром. Якщо ви наведете на зображення чорного автобусика справа, то дізнаєтеся всю додаткову інформацію від перевізника:

 • тривалість поїздки в Росію;
 • умови провезення багажу в автобусі (максимальна вага без доплати та інше);
 • можливі знижки для пільгових груп пасажирів.

Також натиснувши на кнопку "розклад" ви можете ознайомитись з інформацією про рейс:

 • зупинки в дорозі з зазначенням міста та часу,
 • дні тижня, в які цей рейс відбувається,
 • вказану вище інформацію про багаж і пільги,
 • фотографії автобуса, який здійснює рейс,
 • контакти операторів перевізника - де можна уточнити всілякі специфічні питання.

На сайті є можливість купити і забронювати квитки на автобуси в Росію та інші країни Європи.

Купівля квитка на автобус до Москви

Купівля онлайн квитків на транспорт, зокрема на автобуси в Москву - давно не новина. Це швидко, зручно і нікуди їхати не потрібно. впорається навіть людина зі смартфоном, планшетом або ноутбуком, підключеними до мережі Інтернет.

Купити квиток на автобус в Москву дуже просто: вибираєте рейс, вписуєте дані про пасажира, а також його актуальну електронну адресу (на неї надійде або сам електронний квиток, або посилання для його скачування) і телефон для екстреного зв'язку з пасажиром у випадку форс-мажорних обставин. Далі слід заплатити в обраній валюті. Швидше, зручніше і безпечніше всього це зробити на сайту карткою visa або master card - принципової різниці між ними немає для сайту. А ось картки інших платіжних систем для оплати автобусних квитків в Москву не підійдуть. Далі потрібно роздрукувати електронний квиток, який надійде у вигляді файлу або посилання на аркуші А4.

Продаж квитків здійснюється не тільки в Москву, але і в інші міста Росії - шукайте в системі прямі автобуси або рейси з пересадками. Або цікавтеся вартістю авіаквитків в Москву.

Ціна квитка на автобус до Москви

Ціна квитка на автобус до Москви з різних міст різна, тому щоб її дізнатися - потрібно покористуватися системою пошуку рейсів на сайті: введіть свій напрямок, дату (або відрізок часу) і дочекайтеся результатів, які сортовані за датою відправлення (а не за ціною, як в авіаквитках).

Ціна квитка на автобус Київ - Москва

Ціна квитка на автобус Київ - Москва залежить від рейсу і перевізника. Найдешевший квиток з Києва до Москви на день перевірки - 472 грн на рейс Вінниця-Москва. Він щоденний. Маршрут Вінниця - Бердичів - Житомир - Київ (Автостанція "Київ", вул.С.Петлюри 32, (Ж / Д Вокзал)) - Київ (Автовокзал "Центральний", проспект Науки 1 / Московська площа 3) - Москва, (АС Червоногвардійська ) - Москва (АВ Південні Ворота).

Вартість в 500 грн. за відрізок Київ - Москва пропонує рейс Чернівці - Тернопіль - Москва (по п'ятницях, робить зупинку в Росії в містах Орел і Тула), а також Чернівці - Вінниця - Москва (щоденний).

Є ціни і трохи вищі, наприклад, квиток по 546 грн. на рейс через Глухів і Железногорськ. - шукайте пропозиції на сайті.

Квиток на автобус Київ - Москва коштує 550 грн на рейс Херсон-Москва. Він щоденний і проїжджає також Миколаїв і Одесу, звідки також можна замовити квиток онлайн. Рейс Одеса - Москва окремий і також на відрізок Київ-Москва пропонує ціну в 550 грн. Також щоденний і так є проміжна зупинка в Умані.

Поїздка з Києва обійдеться в 630 грн на рейс Київ - Тула - Москва.

Вартість квитків на автобуси в Москву з міст України в рублях

Вартість квитків в російських рублях на автобуси з міст України:

 • автобус Київ - Москва - від 1275 рублів;
 • автобус Харків - Москва - від 1300 рублів;
 • автобус Донецьк - Москва - близько 1890 рублів;
 • автобус Одеса - Москва - від 2500 рублів;
 • автобус Дніпро - Москва - від 735 грн;
 • автобус Чернігів - Москва - від 1600 рублів;
 • рейс Херсон - Москва - від 2900 рублів;
 • рейс Житомир - Москва - від 1700 рублів;
 • рейс Чернівці - Москва - від 3000 руб .;
 • автобусний квиток Вінниця - Москва - від 2400 руб .;
 • автобусний квиток Умань - Москва - від 1950 руб .;
 • автобусний квиток Миколаїв - Москва - від 2700 руб.

З пересадкою можна знайти квитки в Москву з містами відправлення Харків, Дніпропетровськ, Маріуполь, Запоріжжя, Кременчук, Бердянськ, Полтава, Кривий Ріг, Черкаси, Мелітополь. Слід зауважити, що в системі є тільки ті рейси, які до неї підключені перевізниками. У реальності їх набагато більше, той же Енергодар-Москва, Маріуроль - Москва.

Маршрути автобусів у Москву з України

Вартість квитків і час у дорозі дуже залежить від маршруту рейсу з України.

Маршрути автобусів з Чернівців до Москви:

 1. Чернівці - Сторожинець - Вижниця - Косів - Коломия - Надвірна - Івано-Франківськ - Галич - Бурштин - Рогатин - Бережани - Тернопіль - Збараж - Кременець - Дубно - Рівне - Новоград-Волинський - Житомир - Київ - Орел - Тула - Москва;
 2. Чернівці - Кельменці - Новодністровськ - Муровані Курилівці - Вінниця - Бердичів - Житоми - Київ - Чернігів - Москва.

Маршрути з Південної України в Москву:

 • З Херсона: Херсон - Миколаїв - Одеса - Умань - Київ - Москва;
 • З Одеси: Одеса - Умань - Київ - Москва.
 • З Москви можна купити квиток в українське місто Енергодар. У зворотний бік (Енергодар - Москва) - тільки на автовокзалі. Ціна квитка на автобус Москва - Енергодар може бути уточнена в системі! Таких рейсів є два і вони щоденні.

Автовокзали Москви, куди прибувають автобуси з України

Уточнювати, в які автовокзали Москви прибувають міжнародні автобуси з України найкраще по конкретному рейсу, але як правило перелік наступний:

 • Автовокзал "Щелковського", вул. Уральська 2, метро "Щолківська";
 • АС "Новоясеневський", Новоясеневський тупик 4;
 • АС "Теплий стан", Новоясеневський проспект 4;
 • АС Червоногвардійська, ул.Ореховий бульвар, 24, к.1-Г;
 • АВ Південні Ворота, МКАД 19км.

Деякі перевізники мають свої точки прибуття і відправлення, так що якщо автовокзал не вказано в системі - його обов'язково позначать у квитку, або ж потрібно буде зв’язатися з оператором перевізника для уточнення інформації. Але, як правило, вся інформація вже вказана в системі.

Автобуси, поїзди і літаки в Росію

Автобус в Росію, особливо якщо ми говоримо про автобусі в Москву - найдоступніший вид транспорту, але така поїздка по часу буде менше виграшною. Літак доставить на місце набагато швидше. Але і слід відзначити, що авіаквиток до Росії дорожчий, ніж квиток на автобус, але ось ж / д і авіаквиток за вартістю майже однакові. Проблеми виникають, коли прямого авіасполучення між Росією і Україною немає, і тоді доводиться вибирати між поїздами і автобусами. Наприклад, можна доїхати на автобусі в Білорусь, а далі полетіти в Росію.

Квиток на автобус Київ-Москва - в три рази дешевший, ніж квиток на поїзд. Ситуація ускладнюється тоді, коли Москва - не кінцевий пункт прибуття, і буде ще подорож по самій Росії.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!