Автобус Маріуполь - Москва

Маріуполь - цікаве з точки зору транспорту місто, звідки є прямі автобуси до Росії. Ціна квитка на автобус Маріуполь-Москва - від тисяча двісті тридцять дві грн. Вартість на всі рейси приблизно однакова 1232 - 1290 грн. У рублях різниця помітніша, але суті це не змінює. З огляду на відстань між Москвою і Маріуполем - ціна квитка на міжнародний автобус відносно не висока.

У російських рублях автобусний тариф становить - 2787 рублів. Точніше дізнавайтеся на конкретну дату, адже тарифи залежать від перевізника. Рейс є в суботу.

  1. Відправлення о 8:30 з вулиці Артема, 115.
  2. А прибуття в Москву о 7:50.

Що фактично означає, що автобус з Маріуполя в Москву перебуває в дорозі трохи менше 24 годин, а точніше 23:20. У тиждень рейс всього один, і квитки на нього швидко розкуповують, тому замовляйте місця заздалегідь онлайн. На сайті відразу можна оплатити покупку, або забронювати і вибрати інший день.

Глибина продажу квитків на автобуси Маріуполь - Москва невелика - всього два тижні. Зате можна замовити квиток як в Москву, так і в Санкт-Петербург з Маріуполя. До речі, квиток на прямий автобус до Пітера через Москву з Маріуполя обійдеться від 5390 рублів. В дорозі - 18 годин.

Квитки на обидва автобуси продаються онлайн. Продаж по Інтернету дуже зручний в разі, якщо потрібно швидко знайти, замовити та зручно оплатити автобусний квиток. Як тільки ви один раз спробуєте - тут же в цьому переконаєтесь!

Автобус в Москву

Квиток на автобус до Москви можна як купити, так і ненадовго забронювати прямо на сайті. Досить ввести дані і вибрати потрібний автобус в Москву. Звичайно, квиток не такий дешевий, як на автобус Київ - Москва, але все-таки автобуси в Росію ніколи дешевизною не відрізнялися. Хоча, якщо порівнювати з квитками на потяги, то коштують вони не дорого. Наприклад, автобус Харків-Москва дешевше ж / д квитка Харків-Москва в 4 рази. Продаж онлайн дуже зручна, так що можете замовляти квитки не тільки з Маріуполя в Москву, але і проїзні документи на автобус Дніпропетровськ-Москва та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!