Автобус Харків - Москва

Харків - велике місто на Сході України і не дивно, що автобуси в Москву тут затребувані - це найближчий мегаполіс за світовими мірками. Тим паче, що Харків і Москву пов'язує, в тому числі, спільна історія і численні родинні зв'язки між жителями. Ціна квитка на автобус Харків - Москва - 525 грн. або 1300 рублів. (Курс валют на момент перевірки).

Крім усього іншого - Москва - величезний транспортний вузол з трьома величезними міжнародними аеропортами і більш ніж десятком автовокзалів і автостанцій, а також зупинок міжнародних автобусів. З Москви можна недорого долетіти куди завгодно і для харків'ян відкриваються дивовижні можливості для подорожей по світу.

Квиток на автобус Харків - Москва

Квиток на автобус Харків - Москва є на сайті. Замовити можна онлайн. Ціна вказується для кожного конкретного рейсу і встановлюється перевізником. Квиток ви знайдете на сайті. Просто вкажіть всі вихідні параметри:

  1. Звідки: Харків;
  2. Куди: Москва;
  3. Дата;
  4. Точна дата або відрізок часу;
  5. Валюта;
  6. Натисніть "пошук".

Оплатити можна на сайті картками платіжних систем міжнародного покриття visa або master card. Валюта в системі може бути обрана.

Ціна квитка на автобус Харків - Москва

Ціна квитка на автобус з Харкова до Москви - від 472 грн. Це один з найдешевших рейсів до Росії з України і замовити квиток можна на сайті. Власне проїзд коштує навіть дешевше, ніж квиток на автобус Київ-Варшава, хоча час в дорозі такий самий.

Вартість автобусного квитка в російських рублях - 1045 р. Що дуже дешево для поїздки тривалістю 14 годин.

Також до послуг пасажирів квитки на поїзд Харків-Москва, які значно дорожче (в 4 рази). Навіть на плацкарт квиток на поїзд Харків-Москва обійдеться в 4700 рублів. Прибуває поїзд на ж / д вокзал Москва Курський.

Ви можете знайти й інші квитки на інші автобуси у напрямку Москва-Харків. Ціни дуже різні, як і графік руху! Все дуже сильно залежить від того, хто здійснює перевезення. Деталі ви, безсумнівно, дізнаєтеся через пошук на сайті.

Автовокзали Москви

Автобуси з Харкова прибувають на наступні автовокзали Москви:

  • Москва (Південні Ворота);
  • Москва (Щелковський);
  • Москва (Червоногвардійська);
  • Москва (Теплий Стан).

Розклад автобусів з Харкова до Москви

Відправлення з Харкова о 20:50 з провулка Піскуновського, а прибуття в Москву о 10:55. Місце прибуття прямого рейсу необхідно уточнювати окремо. Розклад ви завжди можете уточнити в системі. Рейс щоденний, і квитки ви можете замовити на сайті, причому, як купити, так і забронювати ненадовго. Зате бронювання квитка на автобус безкоштовне!

Автобуси в Москву

Квиток на автобус до Москви з Харкова практично рекордсмен за вартістю. Дістатися з Харкова до Москви дешевше, ніж найбюджетніший квиток на автобус з Києва в Москву. Чотирнадцятигодинна поїздка обійдеться на 10 гривень дешевше, ніж подорож зі столиці України. Проте автобуси в Росію не такі популярні, як ж / д квитки. Це пов’язано з тим, що ніч а автобусі винести не просто для тих, хто не звик спати на ходу, а в поїзді можна зайняти горизонтальне положення, прогулятися по вагону і провести час з інтересом і комфортом.

Інші цікаві автобуси: Харків - Москва, Одеса - Москва і Маріуполь - Москва також можна замовити на сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!