Автобус Житомир

Житомир розташований на перетині багатьох маршрутів, так що не дивно, що з Житомира є прямий рейс до Москви. Ціна квитка на автобус Житомир - Москва - від 1227 рублів. Якщо говорити про вартість автобусних квитків в гривнях, то мінімальний тариф - 475 грн.

Відправлення з Житомира відбувається з Центрального міського автовокзалу по вулиці Київська, 93. Прибуття до Москви - в залежності від рейсу:

  • автостанція "Теплий стан";
  • АВ "Південні Ворота";
  • АС "Новоясеневський";
  • АС "Червоногвардійська".

Уважно відстежуйте інформацію при покупці, особливо, якщо для вас це важливо.

Маршрути автобусів з України в Москву через Житомир:

  • Рейс Вінниця - Москва включає ланцюжок міст: Вінниця - Бердичів - Житомир - Київ (Автостанція "Київ", вул.С.Петлюри 32, (Ж/Д Вокзал)) - Київ (Автовокзал "Центральний", проспект Науки 1 / Московська площа 3 ) - Москва, (АС Червоногвардійська) - Москва (АВ Південні Ворота).
  • Автобус Чернівці - Москва через Дубно: Чернівці - Сторожинець - Вижниця - Косів - Коломия - Надвірна - Івано-Франківськ - Галич - Бурштин - Рогатин - Бережани - Тернопіль - Збараж - Кременець - Дубно - Рівне - Новоград-Волинський - Житомир - Київ - Орел - Тула - Москва;
  • Автобус Чернівці - Москва через Вінницю: Чернівці - Кельменці - Новодністровськ - Муровані Курилівці - Вінниця - Бердичів - Житомир - Київ - Чернігів - Москва.

Автобуси в Москву

Регулярний автобус в Москву-один з найдешевших способів дістатися до Росії, якщо мова йде про рейс Київ-Москва, де, до речі, можна зробити пересадку, якщо внутрішнє сполучення по Україні дозволяє заощадити на поїздці до Києва.

Втім, квиток на автобус до Москви можна замовити з багатьох українських міст. Автобус в Росію дешевший, ніж авіаквиток до Росії і в цьому його перевага. А також в тому, що для автобусів не потрібна така ж інфраструктура, як для авіаперельотів – досить дороги.

Інші популярні автобуси в Москву - це рейси: Харків - Москва, Одеса - Москва і Маріуполь - Москва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!