Автобус Одесса - Санкт-Петербург

Автобус з міста Одеса в Санкт-Петербург цікавий з різних сторін. Найнижча ціна квитка на автобус Одеса - Санкт-Петербург - 1300 грн. Але є й інші. Один з небагатьох прямих автобусів, який навряд чи вдасться істотно здешевити пересадкою. Максимум гривень на 100 - 175, оскільки на відрізку Київ - Санкт-Петербург цей же автобус буде коштувати від 1000 грн. Мінімальна вартість поїзда до Києва з Одеси - 125 грн. Інтерсіті - 450 грн. Тобто дістатися дешевше можна, але втрати в часі будуть занадто великі і не виправдані.

Одеса і Санкт-Петербург - великі портові та туристичні міста, але між ними є величезна різниця, в першу чергу - клімат. Нікому особливо не приходить в голову їхати в Санкт-Петербург для того, щоб відпочити на пляжі, на відміну від Одеси, яка кишить відпочиваючими весь купальний і не тільки сезон. Все-таки Чорне і Балтійське моря в плані пляжів сильно відрізняються. Балтійське море північніше і холодніше, тоді як в Одесі ідеальний клімат не тільки для відпочинку, але і дозрівання південних фруктів, таких як персики і виноград.

Крім усього іншого автобус з Пітера до Одеси і назад вирішує транспортну проблему для моряків, які з легкістю можуть дістатися до місця служби по суші.

  • Доїхати з Одеси до Пітера досить просто - величезна кількість різноманітних прямих і з пересадками автобусних рейсів сприяють цьому. Так, Одеса і Санкт-Петербург не головні транспортні вузли в своїх країнах, але входять в першу п'ятірку.
  • Рейс Одеса - Санкт-Петербург проходить через Умань та Київ, що дозволяє замовити квитки і з цих міст. В дорозі пасажири пробудуть близько 28 годин. Так, рейс тривалий, але найнижча ціна досить приваблива, враховуючи відстань між Одесою і Пітером.
  • Не такий дешевий квиток на автобуси в Санкт-Петербург також можна купити. Цікавий також рейс Ізмаїл-Виборг, що пропонує квиток з Одеси в Санкт-Петербург - 1539 грн. До речі, з Ізмаїла в Санкт-Петербург можна виїхати чотири рази на тиждень і квиток коштує 1900 грн. В дорозі - 35 годин.

На сайті можна забронювати квиток на автобус в середньому на 24 години. Цього часу бронювання вистачить для оплати не через сайт, а через касу або термінал. Також багато пасажирів роблять бронювання автобусних квитків, якщо їм потрібен час для прийняття рішення.

Купуйте і бронюйте проїзні документи не тільки в Пітер, а й в інші міста Росії, адже на сайті можна купити квиток на автобус в Москву. Найпопулярніші і дешеві варіанти - це автобус Київ - Москва і автобус Харків - Москва, вартістю до 500 грн. Альтернативою наземним автобусам, які в дорозі перебувають досить тривалий час, а тим паче, якщо мова йде про автобуси в Санкт-Петербург і в цілому автобуси в Росію, можуть стати авіаквитки в Росію і авіаквиток в Москву, а також квитки на літаки в Санкт-Петербург.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!