Автобус Київ - Санкт-Петербург

Автобус Київ - Санкт-Петербург можна замовити на сайті від декількох перевізників. Відрізняється і вартість проїзду, тому дивіться квитки відразу на деякий період часу, щоб не прогадати з тарифом. Ціна квитка з Києва до Санкт-Петербурга - від 1260 грн. Але є варіанти і не такі дешеві - в кожному конкретному випадку потрібно дивитися скільки коштує проїзд в Пітер окремо.

Давайте розглянемо, скільки коштують автобуси в Санкт-Петербург (СПБ) на різні автобусні рейси.

Маршрути автобусів в Санкт-Петербург з Києва

Зараз (уточнюйте на вашу дату) є маршрути автобусів в Санкт-Петербург:

 1. Маршрут Херсон - Санкт-Петербург (вт, чт, сб): Херсон - Миколаїв - Умань - Київ - Санкт-Петербург.
 2. Маршрут Ізмаїл - Санкт-Петербург (вт, чт, сб): Ізмаїл - Татарбунари - Одеса - Умань - Київ - Санкт-Петербург.
 3. Маршрут Київ - Санкт-Петербург (пт): Київ - Чернігів - Сеньківка (Чернігівська обл.) - Нові Юрковичі - Псков-Санкт-Петербург.

Рейси ПОСТІЙНО змінюються. Актуальну інформацію дивіться в системі!

Якийсь час були в продажу також рейси:

 • Найдешевший квиток на автобус пропонує дістатися з Києва до Пітера за без малого 21 годину, а точніше 20:55. Ціна проїзду - 1000 грн. Маршрут починається у самого Чорного моря в Одесі: Одеса (9:00, Автостанція "Привокзальна", вул. Старосенна, 1) - Одеса (9:30, Центральний Автовокзал, ул.Колонтаевская 58) - Умань - Київ - Санкт-Петербург ( 13:40, Автовокзал "Північний", пл. Привокзальна, 1. (сел. Муріно)). Відправлення о 16:45, а прибуття до Пітера о 13:40. В дорозі - 21:20. Автобус є в середу, суботу та неділю.
 • За 1145 грн можна доїхати на іншому рейсі з Одеси до Пітера. Час в дорозі такий самий 20:55. Автобус є в середу, суботу та неділю.
 • Вартість 2390,87 грн. - прямий автобус з Києва до Санкт-Петербурга. Маршрут: Київ - Острів - Псков - Луга - Санкт-Петербург. Відправлення о 9:00 зі столиці України, прибуття в Міста на Ниві (Північну столицю Росії) о 6:20. Важливий момент - автобус щоденний, на відміну від інших рейсів за маршрутом.

Важлива інформація про рейс Київ - Санкт-Петербург

Багаж безкоштовно - до 30 кг актуально для всіх рейсів цього напрямку. За надмірну вагу потрібно буде заплатити додатково.

Знижки на рейс для пільгових груп пасажирів (є вони чи ні - потрібно дізнаватися в кожному конкретному випадку):

 • 10% - для пенсіонерів після 60 років;
 • 10% - студенти програми ISIC;
 • 10% - для груп від 10 чол .;
 • 10% - для молодих людей до 18 років;
 • 50% для дітей до 12 (тільки з батьками).

Автобуси в Санкт-Петербург також є з Одеси, Маріуполя, Умані та навіть Ізмаїла - квитки можна купити на сайті, а також забронювати на деякий час. Наприклад, якщо пасажир ще не визначився з датою остаточно, йому потрібен час для прийняття правильного рішення або він хоче сплатити не карткою на сайті, а в касі або через термінал. Також ви можете знайти і інші автобуси в Росію. Наприклад, на сайті є в продажу квитки на автобуси в Москву, зокрема скандально дешеві рейси Київ - Москва за 471 грн і Харків-Москва за 461 грн.

Альтернативою автобусам можуть бути авіаквитки в Санкт-Петербург!

Про Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - місто контрастів і видатних місцин. Кожен гість прагне в першу чергу відвідати Двірцеву площу і Зимовий палац, де зберігаються скарби Ермітажу. Тільки в Пітері можна прогулятися по Невському проспекту, увічненого в творах мистецтва.

Розвідні мости, види на церкви і палаци зададуть святкову атмосферу. Прогулятися можна не тільки по вулицях, а й спеціальним майданчикам на дахах будівель - з них відкриваються особливі види на собори, пам'ятники, старовинні дворики Санкт-Петербурга. А тим, хто боїться висоти, можна відвідати «Міні-місто», розташований в Олександрівському парку. Тут зібрані всі міські скульптури і визначні пам'ятки Пітера в мініатюрі.

У будь-якому віці прогулянка по Санкт-Петербургу буде цікавою. Привернути увагу дітей зможуть музей ляльок, шаховий дворик. Дорослим прийде до душі Музей російської горілки, клуб-кафе «Камчатка», екскурсії по пивоварень.

Родзинкою міста вважаються Саблинские печери. Цей пам'ятник природи складається з 14 печер, каньйонів і двох рівнинних водоспадів (Саблинском і Тосненського).

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!