Автобус Запоріжжя

Запоріжжя - велике українське місто на Дніпрі й не дивно, що багатьох цікавить транспортне сполучення з найбільшим мегаполісом цієї частини Європи - Москвою. Прямий автобус із Запоріжжя до Москви не завжди можна знайти на сайті, хоча в продажу вони бувають. Ви можете спланувати свій маршрут з пересадкою, сівши на автобус або поїзд із Запоріжжя до Дніпропетровська, а далі купити квиток на автобус Дніпропетровськ-Москва. Ціна квитка залежить від того, яку комбінацію квитків ви купите, адже із Запоріжжя можна поїхати до Києва чи Харкова і звідти замовити дуже дешевий квиток на автобус в Москву.

Комбінації можуть бути наступними:

  • з/д квиток або квиток на автобус Запоріжжя - Харків і автобус Харків - Москва - від 461 грн;
  • поїзд або автобус Запоріжжя - Київ плюс автобус Київ - Москва - 470 грн;
  • рейс Запоріжжя - Маріуполь і пересадка на автобус Маріуполь - Москва - 1002 грн.

Купити квиток на автобус в Москву можна на сайті також швидко і просто, як і на будь-який інший рейс. При бажанні можна тимчасово забронювати квиток, щоб, наприклад, використовувати форму оплати не на сайті, а через касу банку або платіжний термінал.

Найдешевший спосіб дістатися до Росії на автобусі - це замовити квиток на рейс автобус Київ - Москва і коли це зручно - на автобус Харків-Москва, адже на ці два рейси можна знайти дуже дешеві квитки до 500 грн! І це за тривалу подорож.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!