Автобус Чернівці - Москва

Чернівці можуть запропонувати два рейси автобуса в Москву - через Вінницю та через Тернопіль - обидва є в системі на сайті. Ціна квитка на автобус Чернівці - Москва - від 3000 RUB.

Всі давно знають, що автобус - найдешевший, хоч і не найшвидший, спосіб дістатися до Росії з України, якщо йдеться про рейс Київ-Москва. А ось з Чернівців є кілька окремих маршрутів до Москви через Київ, просто одні заїжджають до Тернополя, а інші - до Вінниці.

Слід знати, що квиток на автобус до Москви можна замовити з багатьох міст України, так що ви можете зробити більш конкретний запит на сайті. Всі ганять, що автобус в Росію дешевше, ніж авіаквиток до Росії, хоча на автобусі добиратися ніби то довше, але це може цілком виявитися помилковим твердженням - адже кількість пересадок і затримок між ними може бути на більший термін, ніж прямий автобус.

Маршрути автобусів у Москву з Чернівців (один через Вінницю, а інший - через Тернопіль)

  •  Чернівці - Сторожинець - Вижниця - Косів - Коломия - Надвірна - Івано-Франківськ - Галич - Бурштин - Рогатин - Бережани - Тернопіль - Збараж - Кременець - Дубно - Рівне - Новоград-Волинський - Житомир - Київ - Орел - Тула - Москва;
  •  Чернівці - Кельменці - Новодністровськ - Муровані Курилівці - Вінниця - Бердичів - Житомир - Київ - Чернігів - Москва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!