Автобус Одеса - Гомель

Доїхати з Одеси в Гомель можна на прямому автобусі в Білорусь від чорного моря. Ціна квитка на автобус Одеса - Гомель - від 450 грн. Шлях безпосередньо займе 15 годин. Пасажири також можуть спланувати рейс з пересадкою в Києві чи Чернігові.

Маршрут автобуса з Одеси в Гомель - це рейс Одеса - Мінськ: Одеса, Автостанція "Привокзальна"- Одеса, Центральний Автовокзал - Умань - Київ, Автовокзал "Центральний" - Чернігів - Гомель, Автовокзал, вул. Курчатова 1 - Бобруйськ - Мінськ, Центральний автовокзал. Як бачите, рейс дає можливість доїхати з Одеси до Умані, а також в Бобруйськ та Мінськ.

Якщо пасажири вирішили їхати з Одеси через Київ, то оптимально за вартістю буде придбати такі квитки:

  • Поїзд Одеса - Київ - від 125 грн.
  • Автобус Київ - Гомель - від 231 грн.

Трохи швидше можна доїхати на автобусі Одеса - Київ - всього 6 годин і ви на місці, щоб і по столиці України погуляти і в Гомель без проблем доїхати. Також влітку можна знайти недорогі квитки на літак Одеса - Київ.

Також на сайті ви можете придбати інші квитки на автобуси в Білорусь - в той же Мінськ або Гомель з інших міст України. Є варіант бронювання квитків на 24 години. Це підійде для тих, хто вирішив виконати оплату іншим способом, або йому потрібен час для ухвалення рішення про покупку.

Замовляйте рейси Київ-Мінськ, Харків-Мінськ, Одесса-Мінськ та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!