Автобус в Мінськ

Мінськ - найбільший транспортний вузол Білорусі й не дивно, що автобуси з Мінська представлені ширше, ніж з будь-якого іншого міста. Скільки їхати на автобусі до Мінська залежить від міста відправлення. Наприклад, переїзд із Києва до Мінська займе 11-13 годин, якщо їхати автобусом.

Для зручності система на сайті дозволяє вибрати мову і валюту, так що пасажир з багатьох європейських країн може замовляти квитки в Минск на зручному для нього мовою. Серед валют є і білоруський рубль, що для жителів Мінська буде більш зручно і звично. У разі необхідності можна перемкнути валюту на російський рубль, євро, злотий або навіть українську гривню.

Автобуси Україна - Мінськ

Маршрути автобусів у Мінськ через Київ:

 • маршрут Харків - Мінськ (пн, вт, чт, нд): Харків - Полтава - Київ - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ.
 • маршрут Маріуполь - Мінськ (нд): Маріуполь - Бердянськ - Запоріжжя - Дніпропетровськ - Полтава - Київ - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ.
 • маршрут Одеса - Мінськ (пн, вт, ср, чт, нд): Одеса - Умань - Київ - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ.
 • Львів - Мінськ (в середу, п'ятницю та неділю): Львів - Червоноград - Нововолинськ - Володимир-Волинський - Ковель - Брест - Кобрин - Барановичі - Мінськ.

Ціна квитка Київ - Мінськ від 400 грн. Причому рейси з Харкова, Маріуполя, Одеси як правило проходять через Київ. Втім, тему вартості проїзду автобуса Київ - Мінськ і інших варто розглянути окремо.

Ціна квитків на автобуси в Мінську з різних міст України.

 • автобус Харків - Мінськ коштує від 750 грн
 • автобус Львів - Мінськ - від 640 грн
 • автобус Чернігів - Мінськ - від 290 грн.
 • автобус Дніпропетровськ - Мінськ - від 700 грн.
 • автобус Вінниця - Мінськ - від 400 грн.
 • автобус Запорожье - Мінськ - від 850 грн.
 • автобусний рейс Бориспіль (аеропорт біля Києва) - Мінськ - від 600 грн.
 • автобусний рейс Полтава - Мінськ - від 598 грн.

Найдешевший прямий автобус до Мінська з України - рейс Чернігів - Мінськ.

З багатьох міст, таких як Житомир, Хмельницький, Прилуки, Луцьк (недалеко Шацькі озера), Ковель, Івано-Франківськ, Вінниця, Чернівці, наприклад, краще їхати з пересадкою.

Якщо говорити про Західну Україну, то шукайте можливість поїхати в Брест (Білорусь) звідки зробити пересадку на внутрішній транспорт. Або вирушайте в Вінниця, звідки ходять прямі автобуси до Мінська. До речі, зі Львова до Бреста квиток на автобус коштує до 300 грн.

Якщо ви вирішили відвідати Шацькі озера, то це дуже легко зробити з Бреста. Квиток на автобус Брест - Шацьк коштує 89 грн. Маршрут повністю: Володимир-Волинський - Любомль - Шацьк - Брест. Фактично це автобусний рейс уздовж польського кордону.

Відпочинок на морі в Україні з автобусом з Мінська

Відпочинок в Затоці на море можна влаштувати запросто, якщо їхати автобусом з Мінська. Ціна квитка на автобус Одеса - Мінськ - від 700 грн. Цікавий рейс тим, що з Одеси легко доїхати затоку і Коблево, а також сусідні невеликі селища-курорти.

З Мінська можна доїхати і до Маріуполя, і в Бердянськ. Ціна квитка Мінськ - Маріуполь - від 1000 грн.

Є в продажу квитки з Мінська до Миколаєва за 1026 грн, причому з Миколаєва можна потім доїхати до Очакова або Залізний Порт. При бажанні і необхідності з Миколаєва і Маріуполя можна доїхати на автобусі в Херсон, а далі в місто-курорт Гола Пристань.

Автобуси з Мінська до Криму

У пасажирів з Мінська є два шляхи, щоб дістатися до Криму: на автобусі до Києва, потім поїздом до Новоолексіївка, а потім піший прохід через кордон, або їхати через територію Росії, а потім через Керченську переправу. Це стосується всіх кримських населених пунктів в тому числі: Керч, Феодосія, Судак, Сімферополь.

Автобуси Росія - Мінськ

Автобус Мінськ-Москва стоїть досить дешево, в чому ви можете переконатися, перевіривши тарифи на автобуси Росія - Мінськ на сайті на конкретну дату. Приблизна вартість проїзду вказана нижче:

 • автобус Москва - Мінськ - від 1443 російських рублів (RUB). Автовокзали відправлення з Москви: Щелковский автовокзал, автостанція Теплий Стан, Південні Ворота, АС "Новоясеневскій";
 • автобус Санкт-Петербург - Мінськ - від 2498 російських рублів (RUB). Пункти відправлення: Автовокзал 2, Набережна Обвідного Каналу 36 і Ж / Д вокзал, "Вітебський", Заміський пр. І ул.Введенскій канал. Купляйте квитки на автобус Санкт-Петербург - Мінськ онлайн;
 • автобус Калінінград - Мінськ - від 1442 російських рублів (RUB). Маршрут автобуса Калінінград-Мінськ: Калінінград - Черняховськ - Гусєв - Маріямполе - Вільнюс - Мінськ. Точка відправлення - автовокзал в Калінінграді на вулиці Залізнична, 7;
 • автобус Псков - Мінськ - 1866 російських рублів (RUB).

Автобуси (прямі і з пересадкою) з Росії в Білорусь також можна замовити з міст: Смоленськ,, Полоцьк, Ростов, Брянськ, Воронеж, Світлогорськ, Новгород, Тула, Орел, Сочі, Калуга, Уфа, Челябінськ, Пемза, Анапа та інші.

Автобуси в Москву дають можливість будувати маршрут далі по Росії, що досить вигідно для пасажирів.

Автобуси з Мінська до Європи

В Європу з Мінська і в цілому Білорусі доїхати легко. Частина рейсів з Мінська є прямих, а інші напрямки передбачають пересадки в Польщі та інших європейських країнах. Наприклад, безпосередньо з Мінська немає рейсу до Будапешта, проте з пересадкою в Кракові доїхати вийде без труднощів.

Деякі міста знаходяться настільки далеко, що краще вибрати не квиток на автобус, а авіаквиток. До таких напрямків можна віднести місто Батумі, Грузія чи Єреван у Вірменії або Баку в Азербайджані. Хоча можна замовити рейс автобуса до Москви, звідки є пряме сполучення з цими населеними пунктами. Щоб доїхати до Кишинева, слід зробити пересадку в Києві.

Теж можна сказати про поїздку на Балкани, в країни Хорватія або Чорногорія - замовляйте квитки з пересадкою або шукайте квитки на лоукост з Вільнюса і Варшави. Теж стосується напрямків: Амстердам, Брюссель, Братислава. Щоб доїхати в Гельсінкі на сухопутним транспортом, має бути поїздка в Санкт-Петербург, де слід зробити пересадку або сісти на пором до Хельскінкі в Ризі.

Є навіть автобуси з Мінська до Італії! Хоча, щоб побудувати напрямок Мінськ - Рим належить зробити пересадку в Варшаві або Києві. Теж саме можна сказати про автобуси Мінськ - Іспанія. Звичайно, прямий автобус Київ - Барселона або Варшава-Барселона існує, але поїздка сюди з Мінська виявилася б дуже довгою, тому плануйте пересадки.

Автобуси Мінськ - Польща

Автобуси у напрямку Мінськ - Польща - одні з найбільш затребуваних міжнародних напрямків, тим більше, що польські аеропорти пропонують приголомшливі можливості для подальшої подорожі по Європі!

Квиток на автобус Мінськ - Варшава можна замовити від 19 євро. В дорозі близько 12-ї години. Рейс Мінськ - Краків безпосередньо обійдеться в 48 євро, але завжди можна спочатку доїхати до Варшави, а потім пересісти на автобус-лоукост всередині Польщі. Такі послуги надає компанія Polskibus.

Інші квитки на автобуси з Мінська до Польщі:

 • Мінськ - Лодзь - від 43 євро;
 • Мінськ - Катовіце - близько 50 євро;
 • щоб доїхати за маршрутом Мінськ - Люблін, доведеться зробити пересадку в Варшаві.

На сайті також є квитки на автобусні напрямки в менш популярні міста. Ви можете легко замовити квиток на автобус Мінськ - Познань, рейс Мінськ-Варшава та інші.

Варшава сама по собі відмінний транспортний вузол в тому числі і для автобусів. Так що завжди є сенс замовити квиток на автобус до Польщі, а вже звідти продовжити подорож. Краків знаходиться від Білорусі трохи далі.

Автобуси Мінськ - Чехія

На сайті можна замовити квитки на автобуси Мінськ - Чехія. Автобуси в Чехію завжди користуються популярністю, оскільки країна знаходиться в центрі Європи. Найбільший транспортний вузол Чехії - її столиця - Прага.

Так квиток на автобус Мінськ - Прага обійдеться від 66 євро, а квиток Мінськ - Брно коштує від 59 євро.

Автобуси Мінськ - Німеччина

На сайті також доступні деякі варіанти проїзду Мінськ - Німеччина:

 • Мінськ - Берлін - від 58 євро;
 • Мінськ - Мюнхен - від 129 євро (з пересадкою можна доїхати дешевше);
 • Мінськ - Кельн - від 107 євро;
 • Мінськ - Штутгарт - від 113 євро;
 • Мінськ - Нюрнберг - від 84 євро;
 • Мінськ - Франкфурт - від 88 євро;
 • Мінськ - Дрезден - від 84 євро;
 • Мінськ - Бремен - від 99 євро;
 • Мінськ - Дортмунд - від 88 євро;
 • Мінськ - Білефельд - від 78 євро;
 • Мінськ - Гамбург - від 88 євро.

Ви можете купити квитки на автобуси до Німеччини на сайті. Особливо затребувані автобуси в Берлін, проте рейсів насправді набагато більше.

Автобуси з Мінська в Прибалтику

В Прибалтику також є автобуси з Мінська:

 • автобус Мінськ - Рига, вартість квитка - від 15 євро;
 • автобус Мінськ - Таллінн, ціна квитка - від 32 євро.

Щоб доїхати в невеликі міста в стороні від центральних шляхів, такі як Юрмала або Даугавпілс, варто зробити пересадку в великих транспортних вузлах. У Ризі в даному випадку.

Автобуси Мінськ - Литва

Ціна квитка на автобус Вільнюс - Мінськ близько 10-14 євро. Деякі автобуси Мінськ - Вільнюс перебувають в дорозі шість годин. Проїзд Каунас (Литва) - Мінськ обійдеться від 15 євро і близько 6 годин в дорозі.

Автобуси Мінськ - Болгарія

Якщо хочеться відпочити на Чорному морі, а Україна вже набридла, то варто здійснити подорож Мінськ - Болгарія: доїжджаєте до Одеси або Чернівці, а там садітель на автобус в болгарські горда: Бургас, Варна, Софія.

Міжміські автобуси з Мінська по Білорусі

Поїздка на автобусі до Мінська з різних міст Білорусі - відмінна заміна поїздів. Квитки на міжміські автобуси всередині Білорусі слід купувати в касах автовокзалів, оскільки вони не продаються на нашому сайті - перевізники не підключені до системи. Проте вибір рейсів усередині країни досить широкий. Також можна використовувати залізницею.

З Мінська можна доїхати в:

 • Гродно
 • Могильов
 • Ліда
 • Гомель
 • Брест
 • Мозир

На автовокзалі також можна знайти квитки на автобуси з Мінська в Нарочь, Несвіж, Валківська, Логойск, Березино, Воложин, Рогачов, Ошмяни, Горки, Мядель, Клецьк, Крічев, Дружний, Хотимск, Мир, Боровляни, Червень, Докшици, Молодечно, Солігорськ , Слуцьк, Бегомль, Лепель, Жлобин, Річиця, Боровляни, Кобрин, Щучін, Хотимск, Жодіно, Радон, Атоліно.

Автобус до аеропорту Мінськ

Квиток на автобус до аеропорту Мінськ можна купити на місці.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!