Автобус Харків - Мінськ

З Харкова до Мінська є прямий автобусний рейс. Ціна квитка на автобус Харків - Мінськ - 750 грн. У дорозі пасажири пробудуть 20 годин.

Маршрут автобуса Харків - Мінськ (відправлення рейсу в четвер і неділю): Харків - Полтава - Київ - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ.

Також є можливість доїхати до Мінська з пересадкою в Києві та Чернігові. Сенсу пересадки в Гомелі як такого немає, оскільки його виконує той самий рейс, що і інтервал Харків - Мінськ.

Замовити квитки, причому як купити, так і забронювати можна на сайті. Обов'язково перевірте вартість проїзду на певну дату. Ціна автобусних квитків залежить від перевізників. Купити квиток можна онлайн за допомогою банківських карток платіжних систем Visa або Master Card, а також електронних грошей paypal.

Поїздка автобусом Харків - Мінськ з пересадкою в Києві

З пересадкою в Києві поїздка до Мінська з Харкова буде виглядати так:

  1. Ж/д квиток Харків - Київ (потяг Інтерсіті - від 201 грн. і 4:40-5:50 годин, регіональний поїзд - від 105 грн і 6:06-9:37 годин в дорозі), або квиток на автобус Харків - Київ - від 250 грн і від 6:55 годин.
  2. Автобус Київ - Мінськ, вартість від 400 грн.

Тобто подорож автобусом з пересадкою в столиці України дозволить вам заощадити від 250 грн.

Автобуси в Мінськ

На сайті ви зможете замовити і інші автобуси в Мінськ, як і в цілому в Білорусь. Крім уже згаданого рейсу Київ-Мінськ, або ж Чернігів-Мінськ, Одесса-Мінськ, Харків-Мінськ, можна замовити квитки Одеса - Мінськ або Львів - Мінськ. Вартість проїзду уточнюйте на конкретну дату. Звичайно доїхати до Мінська можна і з пересадкою в тому ж Києві.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!