Автобус Київ - Мінськ

Автобуси Київ - Мінськ мають одну незаперечну перевагу - вартість проїзду в Білорусь. Ціна квитка на автобус Київ - Мінськ стартує від 400 грн. У дорозі пасажири рейсів до столиці Білорусі пробудуть 12 годин.

Якщо мета вашої подорожі - аеропорт Бориспіль, то ви можете з центрального автовокзалу знайти квитки на спеціальні автобуси skybus. Тобто ваша подорож буде з пересадкою. Автобуси вирушають в аеропорт з ж/д вокзалу (Південний вхід) і Центрального автовокзалу. А також роблять зупинку на станції метро Оболонь. Прямих автобусів з аеропорту Мінська немає.

Ціна квитка на автобус Київ - Мінськ

Ціна автобусного квитка Київ - Мінськ залежить від рейсу. Вартість квитка на автобус встановлює перевізник, тому часто схожі рейси значно відрізняються за ціною. Слід сказати, що квиток на автобус в Мінськ - один із самих недорогих міжнародних рейсів з Києва. Посперечатися з ним може хіба що автобус до Кишинева, який коштує приблизно стільки ж.

На сайті мінімальна ціна вказана в гривнях, але ви можете вибрати іншу валюту із запропонованих - будь то рубль, євро та інші.

Мінімальна вартість квитка в Мінськ з Києва - 400 грн. Але ви можете зробити подорож в Мінськ з пересадкою, оскільки:

  • з Чернігова до Мінська квиток на автобус коштує від 300 грн.
  • з Рівного до столиці Білорусі - 401 грн.

Якщо Київ - лише місце пересадки, то варто розглянути інші варіанти подорожі в Мінськ.

Пересадку також можна здійснити на території Білорусі. Для інформації: вартість квитків на деякі рейси за цим напрямом:

  • автобус Київ - Гомель - від 218 грн;
  • автобус Київ - Бобруйськ - від 255 грн.

Так що можете доїхати спочатку в Гомель або Бобруйськ, а звідти на місцевому транспорті в Мінськ.

Маршрут автобуса Київ - Мінськ

Маршрути прямування автобусів, що дозволяють доїхати до Мінська зі столиці України:

Місце відправлення міжнародних автобусів Київ - Мінськ залежить від рейсу. Більшість рейсів, які є в системі відправляються з Києва з Центрального автовокзалу, що знаходиться біля станції метро Деміївська на Московській площі. Там же зупиняються всі автобуси, які проїжджають Київ і прямують до Мінська з Харкова, Одеси, Миколаєва, Маріуполя та інші. Деякі роблять зупинку в Чернігові та Гомелі, а інші їдуть прямо в Мінськ.

За великим рахунком пасажиру не особливо важливо, який саме маршрут прямування у автобуса з Києва до Мінська, якщо його цікавить кінцевий результат.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!