Автобус Київ - Мінськ

Автобуси Київ - Мінськ мають одну незаперечну перевагу - вартість проїзду в Білорусь. Ціна квитка на автобус Київ - Мінськ стартує від 450 грн. У дорозі пасажири рейсів до столиці Білорусі пробудуть 12 годин.

Автобуси відправляються з Центрального автовокзалу Києва, що на Московскій площі. Також є рейси з автостанції Видубичі.

Якщо мета вашої подорожі - аеропорт Бориспіль, то ви можете з центрального автовокзалу знайти квитки на спеціальні автобуси skybus. Тобто ваша подорож буде з пересадкою. Автобуси вирушають в аеропорт з ж/д вокзалу (Південний вхід) і Центрального автовокзалу. А також роблять зупинку на станції метро Оболонь. Прямих автобусів з аеропорту Мінська немає.

Ціна квитка на автобус Київ - Мінськ

Ціна автобусного квитка Київ - Мінськ залежить від рейсу. Вартість квитка на автобус встановлює перевізник, тому часто схожі рейси значно відрізняються за ціною. Слід сказати, що квиток на автобус в Мінськ - один із самих недорогих міжнародних рейсів з Києва. Посперечатися з ним може хіба що автобус до Кишинева, який коштує приблизно стільки ж.

На сайті мінімальна ціна вказана в гривнях, але ви можете вибрати іншу валюту із запропонованих - будь то рубль, євро та інші.

Мінімальна вартість квитка в Мінськ з Києва - 400 грн. Але ви можете зробити подорож в Мінськ з пересадкою, оскільки:

  • з Чернігова до Мінська квиток на автобус коштує від 300 грн.
  • з Рівного до столиці Білорусі - 401 грн.

Якщо Київ - лише місце пересадки, то варто розглянути інші варіанти подорожі в Мінськ.

Пересадку також можна здійснити на території Білорусі. Для інформації: вартість квитків на деякі рейси за цим напрямом:

  • автобус Київ - Гомель - від 218 грн;
  • автобус Київ - Бобруйськ - від 255 грн.

Так що можете доїхати спочатку в Гомель або Бобруйськ, а звідти на місцевому транспорті в Мінськ.

Маршрут автобуса Київ - Мінськ

Маршрути прямування автобусів, що дозволяють доїхати до Мінська зі столиці України:

Місце відправлення міжнародних автобусів Київ - Мінськ залежить від рейсу. Більшість рейсів, які є в системі відправляються з Києва з Центрального автовокзалу, що знаходиться біля станції метро Деміївська на Московській площі. Там же зупиняються всі автобуси, які проїжджають Київ і прямують до Мінська з Харкова, Одеси, Миколаєва, Маріуполя та інші. Деякі роблять зупинку в Чернігові та Гомелі, а інші їдуть прямо в Мінськ.

За великим рахунком пасажиру не особливо важливо, який саме маршрут прямування у автобуса з Києва до Мінська, якщо його цікавить кінцевий результат.

Про Мінськ

Мінськ зустрічає гостей основний пам'яткою архітектури - залізничним вокзалом. При виході з нього погляд приковують 2 вежі, які місцеві жителі називають «Воротами міста».

Місто славиться площею Перемоги і площею Незалежності, красивими церквами, музеями і театрами. Ідеальне місце для прогулянок - це Верхнє місто, де можна повністю зануритися в атмосферу минулих століть. Тут збереглися монастирі всіх конфесій, католицькі церкви, торгові ряди.

Справжньою гордістю місцеві городяни вважають «Алмаз знань» (Національна бібліотека). Названа вона так, бо зовні конструкція нагадує дорогоцінний камінь. Всі грані шедевра архітектури можна побачити після заходу, коли включається підсвічування. Поблизу з Троїцьким передмістям на річці Свіслоч розташований арочний міст, який веде до невеликого штучного острова, присвяченому загиблим білоруським солдатам.

У столиці перетинаються пам'ятники минулого і сьогодення, які уособлюють головні події та історію Мінська. Кожен гість зможе відкрити для себе місцевий колорит і скуштувати страви національної кухні.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!