Автобус Одеса - Мінськ

Коли літо близько активізується напрямок з Мінська в Одесу і у зворотній бік - з Одеси до Мінська. Ціна квитка на прямий автобус Одеса - Мінськ - від 700 грн. Відправлення рейсів з Одеси відбувається з автостанції "Привокзальна" і з автовокзалу на Колонтаївській, 58, а прибуття до Мінська - на Центральний автовокзал. Прямий автобус Одеса - Мінськ в дорозі знаходиться 20 годин. Прямий автобус в Білорусь відправляється в п'ятницю.

Маршрут автобуса Одеса - Мінськ: Одеса, Автостанція "Привокзальна" - Одеса, Центральний Автовокзал, вул. Колонтаєвська 58 - Умань - Київ, Автовокзал "Центральний" - Чернігів - Гомель - Бобруйськ - Мінськ, 7:00, Центральний автовокзал, вул. Бобруйська 6.

Як видно за маршрутом Одеса - Мінськ, на нього також можна купити квиток Київ - Мінськ, а також з Одеси доїхати в Гомель і Бобруйськ - кому це актуально.

Проїзд автобусом - один із самих бюджетних способів подорожей на невеликі відстані. Тим більше, коли попереду чекає величезне місто Мінськ або Одеса, а також пляжі Затоки і все узбережжя Чорного моря.

Автобуси в Мінськ також цікаві тим, що в столиці Білорусі є міжнародний аеропорт, що дозволяє придбати недорогі квитки, що приваблює багатьох мандрівників з України. Також з Мінська є рейси до Москви. Втім, вони ж є з Кишинева, куди взагалі за 200 грн. можна доїхати на поїзді або автобусі. Загалом квитки на автобуси в Білорусь недорогі.

Ціна квитка на автобус Одеса - Мінськ

Вартість квитків на автобуси залежить від багатьох факторів, але головний з них - тарифи перевізника. Ціна встановлюється транспортною компанією та пасажир може вплинути на вартість поїздки, вибравши дешевого перевізника, або спланувавши поїздку з пересадками.

Як вже згадувалося - прямий автобусний рейс Одеса - Мінськ обійдеться в 700 грн, але ви можете вибрати інший варіант. Дістатися на місце можна, зробивши пересадку.

Крім прямого рейсу можна запланувати поїздку до Мінська через:

  • Київ: квиток на автобус Київ-Мінськ - від 400 грн. До Києва з Одеси є поїзд, стартова ціна квитків - від 125 грн.
  • Гомель: проїзд Одеса - Гомель обійдеться в 450 грн. Ціна проїзду Гомель - Мінськ - 18,9 BYN.

Квитки по Білорусі краще всього купувати на місцевих автовокзалах та ж/д станціях.

Квиток на автобуси Одеса - Мінськ

Квиток з України в Білорусь може коштувати в залежності від рейсу. Наприклад, безпосередньо з Одеси до Мінська можна доїхати за 700 грн, але з пересадкою в Києві економія буде більш значною.

Замовити квитки можна на сайті. Оплата проїзду відбувається тут же за допомогою платіжних карток банків. Втім ви можете почекати і забронювати квиток на короткий термін (як правило, 24 години). Деталі дивіться у листі, який підтверджує бронь.

Особливо часто купують квиток в липні і серпні, втім головний ажіотаж буде вже в червні - всі хочуть відпочити біля моря і Одеса - один з найбільш комфортних варіантів. Тут говорять російською мовою, жити і харчуватися можна за невисокими цінами. Плюс в тому, що Одеса - це місто-мільйонник і влітку тут проходить безліч культурних заходів. Автобус може стати відмінною альтернативою подорожі на поїзді, особливо якщо квитки давно розкуплені.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!