Автобус Санкт-Петербург - Мінськ

Між Санкт-Петербургом (Пітером) і Мінськом (столицею Білорусі) курсує прямий автобус. Ціна квитка Санкт-Петербург - Мінськ - від 45 BYN або 1550 російських рублів. В дорозі - близько 12-ти годин.

Квитки можна замовити онлайн, а також купити на автовокзалі.

Альтернативою автобусу може стати:

Популярні автобуси у Беларусь з України: Київ - Мінськ, Львів - Брест, Чернігів - Мінськ, Одеса - Мінськ, Одеса - Гомель.

Мінськ

Незважаючи на те, що Білорусь не є туристичним центром номер один, існує кілька причин, чому вона не повинна перебувати поза радара. Чи готові передумати? Всупереч його репутації, це місто насправді є сучасним, чистим місцем, де вражаючі кафе і фешенебельні ресторани привернуть вашу увагу, перш ніж ви почнете з огляду міста. Хоча в Мінську не так багато гарячих точок, як в деяких інших європейських столицях, він сповнений прихованих дорогоцінних каменів для всіх, хто хоче опинитися в період Радянського Союзу і Лукашенко, а також для інших любителів історії. Подивіться, чому ви повинні заплатити, по крайней мере, 24-годинний візит до столиці Білорусі!

Покинувши залізничний вокзал, гостей вітатимуть два монументальних блоку вежі. Симетричні будівлі на вершині проспекту Незалежності нагадують вежі замку, але насправді це житлові будинки, звані воротами міста. Архітектура проспекту Незалежності - пам'ятник містобудування Радянського Союзу.

Стиль міського розвитку, відомий як імперія Сталіна, класифікується в тисячу видатних творів світової архітектури. Будинки, розташовані на одній стороні проспекту, нагадують дзеркальні відображення будівель з іншого боку. Багате освітлення вночі захоплюють дух. Центральним пунктом Авеню є Майдан Незалежності. Є місце парламенту, головного поштового відділення, будівель університету і Червоної церкви Св. Симеона і Елен. Що цікаво, на найбільшій площі в Мінську є трирівневий торговий центр, купол якого стирчить над землею у вигляді фонтанів.

Незважаючи на військовий збиток, місту вдалося зберегти пам'ятки XVII століття, такі як:

  1. єзуїтський собор Святого Імені Марії,
  2. церква Святого Петра і Павла,
  3. Собор Святого Духа.

Якщо ви шукаєте щось відмінне від соціалістичної архітектурної думки і гранітних образів турботливого Лідера революції, ви можете знайти атмосферу довоєнного Мінська в Троїцькому передгір'ї. Щоб дістатися до старих кордонів міста, пройдіть по проспекту Леніна, проїжджаючи проспект Незалежності.

В історичному центрі Мінська, Верхньому місті, є садиба родини Ванькович, побудована на початку 19 століття. Це одноповерхова будівля, розташована на кам'яному фундаменті, сьогодні являє собою музей художника Валенти Ваньковича, що живе з 1800 по 1842 рік. У просторих залах музею, крім робіт Ваньковича і інших художників його часу, багато елементів меблів з епохи. Цікаві експонати включають відомий портрет Міцкевича - Міцкевича на скелі Іуди.

Для огляду міста можна придбати квиток на автобус курсує по головних визначних пам'яток. Придбати квиток можна на автовокзалі або ж онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!