Автобус Одеса - Варна

Рейс Одеса - Варна курсує цілий рік, на відміну від інших автобусів в Болгарію. Ціна квитка на автобус Одеса - Варна - від 630 грн. Замовити квитки можна на сайті в системі, причому, як відразу купити, так і тимчасово забронювати на 24 години. Недовго, зате безкоштовно і дає можливість заплатити декількома способами.

Один з маршрутів, що дозволяє доїхати до Варни з Одеси закінчується в Софії, а починається в Києві, так що при бажанні можна здійснити подорож між столицями Болгарії та України. Це дозволяє доїхати до Софії з Одеси так само легко, як і в Варну.

Квиток на автобус до Варни дає можливість побудувати інші маршрути по Болгарії. Наприклад, якщо вам потрібно потрапити з Одеси в Бургас, то можна замовити квитки:

Побудувати маршрут з України в Бургас:

  • автобус Одеса - Варна - від 630 грн.
  • рейс з Варни в Бургас - від 14 BGN на місцевому автобусі.

Також вас можуть зацікавити популярні автобуси з Одеси, такі як Одеса - Бухарест, його вартість також близько 630 грн. або Одеса - Кишинів. Так що так, Одесу можна вважати великим транспортним вузлом з широкими можливостями міжнародного автобусного сполучення. Не варто забувати також про рейси в східно-європейському напрямку: Одеса - Варшава, Одеса - Прага і Одеса - Берлін, Одесса - Софія.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!