Автобус в Варну

Варна - болгарське місто на узбережжі Чорного моря. Автобуси до Варни затребувані в весняно-літній період, коли на морському узбережжі Болгарії починається пляжний сезон. Купити квитки на автобуси на цей період можна заздалегідь онлайн. Варна - важливе портове місто на Чорному морі і курорт, тому сюди прямує багато відпочиваючих і моряків з Одеси, Миколаєва, Констанци (Румунія), Бургаса і Стамбула. І з усіх цих міст в Варну можна доїхати на автобусі!

Як варіант - можна замовити квиток на автобус в Софію - столицю. Хоча, якщо ви плануєте доїхати до берега Чорного моря - зручніше скористатися прямим автобусом в Варну, без заїзду до столиці Болгарії.

Ціна квитків на автобус в Варну

Ціна квитків на автобус в Варну залежить від конкретного рейсу і в першу чергу - пункту відправлення (адже це може бути Україна, Румунія або Польща), а також тарифу, який пропонує перевізник. Обов'язково перевіряйте ціну квитків у кількох перевізників відразу, щоб знайти вигідний тариф. Часто буває так, що вартість по акції не настільки вигідна, як звичайна ціна в іншої транспортної компанії!

Ціна на найпопулярніші автобуси в Варну:

  • автобус Одеса - Варна - від 630 грн;
  • автобус Бухарест - Варна - від 26 євро;
  • рейс Сібіу - Варна - 52,50 євро;
  • автобус Будапешт - Варна - 60,90 євро;
  • рейс вена - Варна - від 69,30 євро;
  • автобус Прага - Варна - 77 євро;
  • автобус Берлін - Варна - 77 євро.

Якщо ви плануєте відпочити в Болгарії влітку і як вид транспорту був обраний автобус, то, можливо, купити квиток на прямий рейс з Росії не вийде. Якщо пункт відправлення, наприклад, Челябінськ або Магнітогорськ. В такому випадку доведеться їхати з пересадкою. Навіть з Санкт-Петербурга і Москви прямих квитків в Варну купити не вийде - тільки з пересадкою в Одесі. Іноді навіть вигідніше придбати авіаквиток до Болгарії, ніж шукати хороші рейси автобусів. Але тут це вибір кожного. Одні - бояться літати, а інші вважають, що через вікно автобуса побачать більше звичайного життя. З Мінська також можна доїхати до Варни з пересадкою в Одесі.

Пам'ятайте, що навіть якщо квитки на автобуси не можна замовити сьогодні, це не означає, що їх продаж не почнеться завтра. Правда, більше шансів купити або забронювати квитки в Варну в пляжний сезон. Деякі рейси можна знайти не тільки онлайн, але і в касах автовокзалів. Наприклад, це стосується сполучення Молдови і Туреччини з Болгарією.

Автобуси до Варни з України

Найпопулярніший автобус з України в Болгарію - це рейс Одеса - Варна. Ціна квитка на автобус Одеса - Варна - від 650 грн. Ціна дуже залежить від сезону. У високий сезон не тільки сонце високо, але навіть вартість автобусних квитків злітає до небес. Також зовсім не бюджетні тарифи взимку - від 729 грн.

Автобус з Києва до Варни восени обійдеться близько 1400 грн. У шляху цілих двадцять чотири години. Маршрутів рейсів Київ - Варна є два - один через Одесу, а інший - через Чернівці.

Якщо Ваш пункт відправлення - Харків, то прямий автобус можна буде відшукати навесні - влітку. В інших випадках, пасажирам треба буде зробити пересадку в Києві чи Одесі.

Подорож в Варну і по Болгарії

Подорож до Болгарії для більшості любителів пляжу і моря буде відмінною альтернативою для літнього відпочинку, завдяки високому рівню сервісу і прийнятними цінами з іншого боку.

Однією з найцікавіших пам'яток міста Варна для відвідувачів, крім пляжів, аквапарків і музеїв, є унікальне природне явище Кам'яний Ліс, і якщо ви любите фотографувати, то є сенс сісти на машину і від'їхати приблизно 18 км від міста. Звичайно, багато містики напустили місцеві жителі, але зробити перерву і подивитися на щось цікаве також варто.

Сама Варна наповнена нестандартною архітектурою для курортного приморського містечка - а саме старими будівлями. Звичайно ж, не обходиться без сучасної інфраструктури для туристів.

Якщо ви шукайте можливості проїхати по цікавих місцях, то слід відвідати одне з найстаріших міст Європи - Несебр. У містечку Балчик є дивовижний ботанічний сад, ну і звичайно ж не забувайте про столицю Софію! До речі, на сайті можна знайти квитки на автобуси Одеса - Софія.

Усередині Болгарії можна переміщатися на автобусах і поїздах і частково квитки можна купити на нашому сайті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!