Автобус Київ - Варна

Поїздку з Києва в болгарське місто-курорт Варна можна спланувати безпосередньо і з пересадками в тій же Одесі і Чернівцях. Ціна прямого рейсу Київ - Варна - від 1417 грн. Також ви можете знайти недорогі квитки на потяги до Одеси і Чернівців, а вже з цих міст замовити квитки на:

Також на сайті можна знайти інші квитки на автобуси в Болгарію, а не тільки по маршруту Київ - Варна. Звичайно, що квитки на автобуси в Варну цікавлять пасажирів найбільше, адже це і курорт і портове місто, що знаходиться найближче до України. В той же Бургас їхати набагато далі і пам'яток там менше.

Автобус – це найдешевший спосіб доїхати до Болгарії і Варну з України, але не єдиний. З Києва є прямий потяг і автобус в Софію. Звичайно, що з Одеси можна доїхати в Варну, квитки на рейси Одеса - Софія також продаються онлайн.

Але без сумніву, найвигідніший варіант дістатися до Варни з Києва - з пересадкою в Одесі:

  • потяг Київ - Одеса - від 125 грн;
  • автобус Одеса - Варна - від 630 грн.

Мінімальна вартість такої поїздки з Києва до Варни 755 грн. І спланувати її можна онлайн, підшукувати квитки в касі автовокзалу - це минуле століття, зараз все автоматизовано й доступно онлайн. А на автовокзал ви поїдете просто для того, щоб сісти на свій рейс.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!