Автобус в Софію

Софія - столиця Болгарії і прекрасне місто для відвідування. З Софії, до речі, є поїзди до моря, плюс більшість автобусів з України проїжджає Одесу і Варну.

Усередині Болгарії (з Софії), краще користуватися місцевою залізницею або внутрішніми автобусами! Так поїздка буде дешевше.

Автобуси в Софію з України

Ціни квитків на автобус в Софію наступні:

Маршрути автобусів з України в Софію:

  1. Київ - Одеса - Татарбунари - Варна - Софія.
  2. Одеса - Кишинів аеропорт - Варна - Бургас - Софія.
  3. Одеса - Татарбунари - Болград - Велико-Тирново - Софія.
  4. Одеса - Кишинів аеропорт - Бухарест -Русе - Плевен - Софія.

Автобуси в Болгарію з України постійно змінюються. То з'являється, то зникає рейс з Києва через Чернівці, наприклад. Актуальна інформація тільки в системі пошуку квитків. Там же вказана і ціна. Є рейс Київ - Софія і через Одесу.

Також можна замовити квитки з інших міст по маршруту, наприклад, на автобуси Татарбунари - Софія.

Автобус в Софію з Європи

Наприклад, на сайті можна перевірити, скільки реально коштують квитки на такі міжнародні автобуси з Європи як:

  • Кишинів (аеропорт) - Софія - 68 євро.
  • автобус Рига - Софія їде через Варшаву і коштує близько 120 євро. Маршрут наступний: Рига - Паневежес - Вільнюс - Каунас - Білосток - Варшава - Пйотркув-Трибунальський - Ченстохова - Катовіце - Краків - Братислава - Відень - Будапешт - Сегед - Софія (Центральний автовокзал, Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd);
  • автобус Салоніки - Софія. Ціна квитка - 26 євро. Купити можна онлайн.

Також з Софії можна доїхати в той же Бухарест, столицю Румунії.

Щоб доїхати до Софії з Москви доведеться зробити пересадку в Одесі. Ціна подорожі буде дешевою, відносно авіаквитків. Потрібно купити спочатку квиток на автобус Москва - Одеса, а потім з Одеси в Софію. Разом ми отримуємо вартість поїздки. Приємно, що подивитися ці дані можна на сайті! Якщо, наприклад, ви хочете доїхати з іншого міста Росії в Софію, то вам відповідно потрібно буде зробити пересадку в Москві, а в деяких випадках - в Одесі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!