Автобус Татарбунари - Софія

Татарбунари - місто в Одеській області, а Софія - столиця Болгарії. Не дивно, що між цими двома містами є прямий міжнародний автобус! Квиток на автобус Татарбунари - Софія коштує 1100 грн.

Рейс входить в маршрут Одеса - Софія по вівторках і четвергах.

  • Відправлення з Татарбунарів о 12:50.
  • Прибуття в Софію о 7:20.

Ланцюжок міст: Одеса, Автостанція "Привокзальна" - Одеса - Татарбунари, Автовокзал, вул. Степова 2 - Болград, Автовокзал, вул. Варненська, 22а - Велико-Тирново, Автовокзал, вул. Христо Ботев, 74 - Софія, Central Bus Station (Центральний автовокзал).

Перевіряйте наявність інших квитків в системі! Замовити та забронювати квитки ви можете також  тут - в інтерактивній системі пошуку і покупки автобусних квитків можна знайти завжди актуальну інформацію про автобуси Татарбунари - Софія та інші рейси.

Автобуси в Болгарію

Купити квитки на автобуси можна онлайн, як у Софію, так і в цілому на автобуси в Болгарію. Найпопулярніший рейс - Одеса - Софія.

Крім рейсів до столиці, на сайті також часто купують квитки в приморські міста Болгарії - Варна, Бургас, Несебр, Созополь та інші. Уточнити тарифи на проїзд в Болгарію ви можете на сайті.

Якщо ж ви прямуєте в Софію з Києва, то варто розглянути варіант дістатися повітрям, тим паче, що авіаквиток в Софію можна знайти відносно недорого. Хоча автобусом все одно дешевше...

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!